مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / کابل کولری – فروش کابل کولری در بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل
کابل کولری - فروش کابل کولری در بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل

کابل کولری – فروش کابل کولری در بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل

کابل کولری - فروش کابل کولری در بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل

کابل کولری به آن دسته از کابل های برقی می گویند که هادی آنها از جنس مس است و عایق آن PVC ولتاژ ورودی آن ۳۰۰ تا ۴۵۰ ولت است و دارای سطح مقطع ۱٫۵ * ۴ است که ضخامتی حدود ۷ میلی متر دارد.

به علت اینکه این کابل ها برای کولر استفاده می شود این کابل به نام های کابل کولر اسپیلت، کابل فرمان کولر گازی، کابل شیلد کولر گازی، کابل مناسب کولر آبی نیز شهرت دارد و همچنین برای کابل کشی کولر گازی مورد استفاده قرار می گیرد.

کابل کولری

شاید برایتان سوال باشد که کابل کولری چیست و چه کاربردی دارد. کابل برق انواع متفاوتی دارد که یکی از این کابل ها کابل کولری می باشد.

همان طور که از اسم کابل پیداست این کابل برای سیم کشی کولر طراحی و تولید شده است.

یکی از انواع سیم کابل های کولری کابل مفتول کولری می باشد که تفاوتی که با سایر سیم کابل های کولری دارد این است که کابل مفتول کولری خشک و یا به عبارتی سخت تر است.

چون کابل کولر در سایز های مختلفی تولید می شود و هر سایز برای یک کولر طراحی شده.

سوالی که به وجود می آید این است که از کجا باید بفهمیم چه کابلی  برای کولر ما مناسب است؟
برای جواب به این سوال باید بگویم روی پلاک کولر میزان ظرفیت سرمایشی آنها نوشته شده است شما کافی است مقدار نوشته شده که به وات می باشد را بر ۳٫۵ تقسیم کرده و در ۱۲ ضرب کنید.

یک عددی بدست می آید که به آن BTU می گویند. به واسطه BTU می توانید قطر مناسب کابل کولر را پیداکنید.

کابل کولر گازی

توضیحاتی که در قسمت قبلی گفتیم برای کولر های گازی بود در این قسمت قصد دارم یک سری مطالب جدید برای تکمیل مطالب قبلی عرض کنم.

کابل کولر گازی به نام کابل کولر اسپیلت و کابل فرمان کولر گازی و کابل شیلد کولر گازی هم شناخته می شود و برای کابل کشی کولر گازی مناسب است.
ولی این کابل مناسب کولر آبی نیست و با کابل کولر آبی تفاوت دارد. معمولا کابل هایی که سایز آن ۱٫۵ باشد می تواند جریان ولتاژی حدود ۱۶ آمپر را از خود عبور دهد و کابل  هایی که سایز آن ها ۲٫۵ باشد می تواند جریان ولتاژی حدود ۲۰ آمپر را از خود عبور دهد.

این میزان جریان فقط در زمانی محقق می شود که کابل در شرایط ایده آل طراحی و تولید شده باشد. به عنوان مثال هوا دمای مطلوبی داشته باشد طول کابل زیاد نباشد و همچنین کابل وصله دار، تکه تکه و چسب خورده نباشد.

کابل کولر گازی در زمان استارت کولر باید ۱٫۵ برابر بیشتر از حالت عادی از خود جریان عبور دهد. برای تفهیم بیشتر مطالب برای مثال اگر BYU کولرگازی حداکثر ۱۸ هزار باشد و کابل مورد نیاز ۱۰ متر طول داشته باشد، باید از کابل ۲٫۵ * ۲ استفاده کرد و اگر BTU کولر ۱۸ تا ۳۲ هزار باشد و کابل ۲۰ متر باید از کابل کولری به سایز ۴ * ۲ استفاده کرد که بالطبع اگر BTU بالاتر از ۳۲ هزار باشد باید از کابل ۶ * ۲ استفاده کرد.

توجه داشته باشید که اگر شرایط ایده آل را برای کابل فراهم نکنیم ممکن است خطر هایی پیشه رویمان قرار گیرد مثلا اگر از کابل های وصله دار استفاده کنیم ممکن است کابل کولر دچار گرمای شدید شده و درنهایت منجر به آتش سوزی شود. قیمت کابل کولر گازی از قیمت کابل کولر آبی بالاتر است.

قیمت کابل کولری

برای خرید کابل کولری باید پارامتر های زیادی را مد نظر داشته باشد. وزن کابل همواره نمی تواند معیار مناسبی برای خرید کابل کولری باشد.

نباید تنها به قیمت کابل کولری توجه کرد بسیاری از کسانی که مسئولیت فروش کابل کولری را به عهده دارند قیمت کابل کولری ایی را که به اندازه ۱٫۵ است را به قیمت کابل کولری که اندازه آن ۲٫۵ است می فروشند.

بنابراین حتما کابل کولری را از فروشگاه های معتبر تهیه کنید. چراکه اعتبار و سابقه فروشنده و تولید کننده سیم و کابل و این که شرکت تولید کننده سیم و کابل چه میزان از استاندارد های صنف خود را رعایت می کند بسیار با ارزش تر است.

کابل کولری را شرکت های معتبری مانند البرز و خراسان تولید می کنند. اگر در جستجوی قیمت کابل کولری هستید. می توانید آن را تحت عنوان لیست قیمت کابل کولری جستجو کنید یا در وب سایت ما وارد شده و با مشاوران و واحد فروش ارتباط برقرار نمایید

بهترین سیم و کابل ساختمان
 خرید سیم و کابل
 خرید و فروش سیم و کابل
 سیم و کابل ساختمانی
 فروش عمده کابل قدرت
 فروش عمده کابل کنترول
 قیمت بهترین سیم و کابل ساختمانی استاندارد
 قیمت بهترین کابل مخابراتی
 قیمت کابل خودنگهدار
 قیمت کابل سیلیکون 
قیمت کابل- کولری
 کابل کولر گازی 
کابل -کولری
 لیست قیمت انواع سیم و کابل
 نمایندگی فروش سیم وکابل

جهت مشاوره خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرو مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه سیم و کابل -فروش کابل مسلح با سیم فولادی

فروش ویژه سیم و کابل -فروش کابل مسلح با سیم فولادی

مشتریان شرکت بازرگانی LAKSIM می توانند از طریق تماس تلفنی با واحد فروش خرید سیم و کابل خود را انجام دهند