مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم برق / کابل برق افق البرز- نمایندگی فروش کابل قدرت – کابل فشارمتوسط -کابل فشارقوی- کابل کنترول و ابزار دقیق – کابل مخابراتی
کابل برق افق البرز- نمایندگی فروش کابل قدرت - کابل فشارمتوسط -کابل فشارقوی- کابل کنترول و ابزار دقیق - کابل مخابراتی

کابل برق افق البرز- نمایندگی فروش کابل قدرت – کابل فشارمتوسط -کابل فشارقوی- کابل کنترول و ابزار دقیق – کابل مخابراتی

کابل برق افق البرز دارای تنوع بالایی از مدل ها و سطح مقطع های مختلف می باشد که ساخته شده از هادی مسی با عایق و روکش می باشند و در مقایسه با سیم ها مقاومت بالاتری داشته و کاربردهای خاص خود را دارند.

کابل برق افق البرز- نمایندگی فروش کابل قدرت - کابل فشارمتوسط -کابل فشارقوی- کابل کنترول و ابزار دقیق - کابل مخابراتی

تنوع کابل های کابل برق افق البرز به بیش از ۵۰۰ کالا می رسد و از آنجایی که با بهره گیری از فناوری روز دنیا تولید می شوند و تمام استانداردهای جهانی هم چون VDE، IEC و BS را دارند کاربرد گسترده ای در پروژه های مختلف ساختمانی داشته و بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند .

انواع  کابل برق افق البرز  تنوع بالایی دارند که در دسته بندی اولیه به دو دسته نصب ثابت و افشان تقسیم می شوند که هرکدام تنوع خود را دارد. در ادامه به معرفی این کابل ها می پردازیم :

کابل برق افق البرز نصب ثابت

کابل برق نصب ثابت افق البرز  دارای دو دسته بندی کلی کابل با عایق PVC و کابل با عایق XLPE می باشد که کابل با عایق PVC می تواند به کابل قدرت، کابل کنترل، کابل مسلح، کابل شیلد، کابل شیلد مسلح و کابل تخت با هادی محافظ تقسیم شود.

کابل قدرت افق البرز

این نوع کابل برق افق البرزبرای تغذیه انرژی زیر خاک، داخل آب، داخل کانال، نیروگاه ها، صنعت مورد استفاده قرار می گیرد و جهت استفاده در محل هایی با فشار مکانیکی زیاد می توان این کابل را به کار برد

کابل کنترل افق البرز

استفاده از کابل برق افق البرزنوع کنترل برای هوای آزاد مناسب نیست و می تواند جهت کنترل و اتصال در ماشین ها، تسمه نقاله ها، خطوط تولید، ابزار آلات، تجهیزات اتوماتیک و غیره مورد استفاده قرار گیرد.

کابل مسلح افق البرز

کابل مسلح افق البرز

کابل برق مسلح افق البرز نوعی کابل قدرت است که برای محافظت بهتر با روکش آرمور پوشیده شده است و از این کابل آرموردار برای تغذیه انرژی زیر خاک، داخل کانال ها، داخل آب، در نیروگاه ها و غیره به کار می رود.

کابل برق شیلد افق البرز

کابل برق افق البرز نوع شیلد دار به کابل های قدرت با هادی هم محور می گویند که برای تغذیه انرژی در صنعت و بردهای توزیع، نیروگاه ها و کنتورهای خانگی به کار می روند.

کابل برق افق البرزشیلد مسلح

کابل شیلد مسلح افق البرز کابل قدرت با هادی هم محور است که روی آنها برای حفاظت بیشتر با آرمور روکش شده است. کابل شیلد مسلح در دو نوع قدرت و کنترل تولید می شود.

کابل برق تخت افق البرز

این نوع کابل برق افق البرز برای سیم کشی های داخلی، روشنایی و وسایل الکتریکی استفاده می شود. این کابل تخت می تواند به صورت دائم رو یا زیر گچ نصب شود و نصب آنها در زمین مجاز نیست.

کابل برق افق البرز نصب ثابت با عایق XLPE

این نوع از کابل ها دارای عایق XLPE می باشند و در دو دسته کابل قدرت و کابل مسلح موجود می باشند که کابل قدرت دارای عایقی از جنس پلی اتیلن کراسیلنک شده می باشد و جایگزین مناسبی برای عایق های پی وی سی است. کابل مسلح با عایق پی وی سی عایقی از جنس پلی اتیلن دارد که جایگزینی برای عایق های PVC است.

کابل برق افق البرز- افشان

کابل های افشان انعطاف پذیری بالاتری نسبت به کابل های مفتولی دارند و ساخته شده از هادی های مسی رشته ای می باشند و در انواع کابل های افشان سبک و کابل های کنترل افشان تولید می شوند.

کابل های افشان سبک برای کنترل و اتصال در ماشین‌ها، تسمه نقاله‌ ها، خطوط تولید، صنایع ابزار آلات ماشین ‌ها، خطوط مونتاژ پیشرفته، تجهیزات اتوماتیک و همچنین برای تنش‌های مکانیکی متوسط استفاده می‌شوند.

نوع دیگر این کابل ها کابل کنترل افشان افق البرز می باشد که برای کنترل و اتصال در ماشین ها، تسمه نقاله ها، خطوط تولید،صنایع ابزار آلات ماشین ها، خطوط مونتاژ پیشرفته، تجهیزات اتوماتیک و غیره به کار می رود.

از دیگر انواع کابل برق افق البرزمی توان به کابل های هالوژن فری و ضد حریق، کابل برق مقاوم در برابر حرارت، کابل های تلفنی و ابزار دقیق، کابل های کواکسیال و کابل تلفن اشاره کرد که هرکدام ویژگی ها و کاربردهای خاص خود را دارند به طور مثال کابل هالوژن فری و ضد حریق افق البرز در مقابل آتش مقاوم است و برای جلوگیری از خسارت های مالی و آسیب های انسانی استفاده می شود.

کابل برق افق البرز محصولات تلفنی در سه نوع هوایی، زمینی و داخلی تولید می شوند که نوع داخلی در ساختمان ها و مراکز تلفن به صورت ثابت زیر یا روی دیوار نصب می گردد. کابل برق افق البرز نوع ابزار دقیق برای کنترل فرآیند و پردازش داده ها استفاده می شود. شما می توانید برای خرید کابل برق افق البرز و یا اطلاع از قیمت کابل برق افق البرز باواحد فروش ارتباط برقرارکرده ومحصول مورد نظرتان را با اطمینان خریداری کنید.

علاقه مندان به آشنایی بیشتر با مشخصات فنی و کارکرد کابل کنترول به لینک های زیر مراجعه فرمایند
لینک شماره یک
لینک شماره دوم
لینک شماره سوم

جهت مشاوره خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرو مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه سیم و کابل -فروش کابل مسلح با سیم فولادی

فروش ویژه سیم و کابل -فروش کابل مسلح با سیم فولادی

مشتریان شرکت بازرگانی LAKSIM می توانند از طریق تماس تلفنی با واحد فروش خرید سیم و کابل خود را انجام دهند