مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم برق / نمایندگی فروش سیم وکابل افق البرز- فروش انواع سیم و کابل
نمایندگی فروش سیم وکابل افق البرز- فروش انواع سیم و کابل

نمایندگی فروش سیم وکابل افق البرز- فروش انواع سیم و کابل

نمایندگی فروش سیم وکابل افق البرز- فروش انواع سیم و کابل

نمایندگی فروش سیم وکابل مخابراتی افق البرز

نمایندگی فروش سیم وکابل افق البرز در انواع مخابراتی به صورت ویژه در این نمایندگی فروش به مشتریان سراسر کشور ارائه می شود. فعالان بازار سیم و کابل های مخابراتی به خوبی می دانند که سیم وکابل افق البرزاز محصولات بسیار باکیفیت در این حوزه می باشد که به صورت صادراتی به مشتریان ارائه می شود. این کابل ها در انواع طوسی، مشکی و کابل های آیفون و کواکسیال قابل عرضه است.

سیم وکابل افق البرز یا همان برند افق البرز بهترین برند تولید کننده کابل های مخابراتی و تلفن به همراه کابل های کواکسیال است که محصولات خود را با بالاترین کیفیت روانه بازار می کند. محصولات متنوع افق البرزدر این حوزه باعث شده است پروژه های ساختمانی، مخابراتی و بخش صنعت برای قسمت مخابرات خود از این کابل ها استفاده کنند.

همواره برای خرید کابل های سیم وکابل افق البرز ، این مجموعه اقدام به ارائه تخفیف های ویژه برای مشتریان خود می نماید. لازم است برای آگاهی از آخرین درصد تخفیفات  سیم وکابل افق البرز  به صورت مستقیم با واحد فروش این مجموعه تماس بگیرید.

نمایندگی فروش اصلی کابل زره دار سیم و کابل افق البرز

نمایندگی فروش اصلی انواع کابل زره دار سیم و کابل افق البرزدر سایزهای مختلف و در نمونه های دو رشته تا پنج رشته، این شرکت بازرگانی با فروش تخصصی این محصولات می باشد. کابل زره دار افق البرز به صورت کاملا استاندارد تولید شده واز محصولاتی می باشد که در پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی که بیشترین نظارت فنی در کشور متعلق به این پروژه ها می باشد، مورد استفاده قرار گرفته است.

کابل زره دارافق البرز یا کابل های آرموردار که به دلیل دارا بودن زره در ساختمان این کابل ها، در برابر صدمات مکانیکی احتمالی که از محیط به ساختمان کابل وارد می شود، مقاوم می باشند و این کابل ها به صورت ویژه و دفنی می توانند مورد استفاده قرار گیرند.
کابل های زره دار در دو نوع nyry و n2xry عرضه می شوند که تفاوت این کابل ها در ساختمان آن بوده و کابل های nyry که با عایق پی وی سی تولید می شوند و کابل های n2xry با عایق xlpe عرضه می شوند.

این شرکت بازرگانی ، با عرضه مستقیم کابل زره دار افق البرز، بزرگترین نمایندگی فروش کابل های زره دار در ایران است که بیشترین همکاری این مجموعه با پروژه های نفت، گاز، پتروشیمی و پروژه های صنعتی در بخش های مختلف بوده است.
کابل های افق البرز با دارا بودن تاییدیه های لازم قابل استفاده در پروژه های مختلف  می باشند.

نمایندگی فروش بهترین سیم و کابل زمینی افق البرز

نمایندگی فروش سیم و کابل بهترین کابل های زمینی NYY افق البرز، در سایزهای ۱۶ تا ۲۴۰ میلی متر مربع، در انواع تک رشته و سه و نیم رشته را به شما عرضه می کند. کابل زمینی افق البرزبا دارا بودن تاییدیه شرکت ملی نفت ایران و استفاده در صنعت پتروشیمی از بهترین کابل های موجود در بازار به شمار می رود.
کابل زمینی یا کابل های خشک NYY از مهمترین کابل هایی می باشند که به دلیل استفاده به صورت دفنی، در بسیاری از تاسیسات برقی فشار ضعیف قابل استفاده می باشند.

کابل زمینی افق البر یکی از مرغوبترین کابل های موجود در بازار می باشد که به دلیل دارا بودن عایق پلی اتیلن با مشخصه N2XY شناسایی می شوند. این کابل ها از مقاومت بیشتری نسبت به کابل های با عایق پی وی سی برخوردار بوده و از این رو از کابل های برق زمینی افق البرزغالبا در پروژه های صنعتی استفاده می شود.
این کابل ها را می توان از مرغوبترین کابل های موجود در بازار دانست که در پروژه های نفت و گاز نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

کابل های زمینی NYY و N2XY با برندهای دیگر نیز در این مرکز به فروش می رسد که این شرکت بازرگانی به جهت ایجاد تنوع قیمت و همکاری با مشتریان خود در عرضه کابل های با قیمت مناسب اقدام به فروش این دسته از کابل ها گرفته است.
کابل های زمینی افق البرز، خراسان، همدان و ابهر از مهمترین کابل های موجود می باشند که نه تنها در پروژه های صنعتی و غیر صنعتی استفاده شده است بلکه فروش بالایی در بازار برای پروژه های شخصی مشتریان داشته است.

نمایندگی فروش هادی مسی بدون روکش

هادی مسی بدون روکش به عنوان کابل ارت در سیستم های ارتینگ به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. سایز های مختلف این کابل ها از ۱۶ تا ۱۲۰ میلی متر مربع تولید شده و بیشترین کاربرد را در پروژه های مختلف دارد. هر متر از سایز این کابل ها دارای وزن مشخصی می باشد و به صورت کیلویی این کابل ها عرضه می شود.

کابل های مسی بدون روکش همانگونه که گفته شد به صورت کیلویی عرضه شده و یه همین دلیل مشتریان ما غالبا به دنبال آگاهی از وزن هر کدام از سایز ها در یک متر می باشند.

 • سایز ۱۶ وزن ۱۴۴ گرم در هر متر
 • سایز ۲۵ وزن ۲۲۵ گرم در هر متر
 • سایز ۳۵ وزن ۳۱۵ گرم در هر متر
 • سایز ۵۰ وزن ۴۵۰ گزم در هر متر
 • سایز ۷۰ وزن ۶۳۰ گزم در هر متر
 • سایز ۹۵ وزن ۸۵۵ گرم در هر متر
 • سایز ۱۲۰ وزن ۱۰۸۰ گزم در هر متر
 • سایز ۱۵۰ وزن ۱۳۵۰ گرم در هر متر
 • سایز ۱۸۵ وزن ۱۶۶۵ گرم در هر متر
 • سایز ۲۴۰ وزن ۲۱۶۰ گرم در هر متر

برای استعلام قیمت هادی مسی بدون روکش لازم است مشتریان این کابل ها به صورت روزانه اقدام به استعلام قیمت این محصولات نمایند تا از این طریق بتوانند به صورت مطمئن خرید نمایند. در صورت نیاز به خرید به صورت حضوری می توانید به کارشناسان فروش مجموعه برای مراجعه حضوری هماهنگ نمایید. کابل مسی بدون روکش دنیای مس کاشان و افق البرز به صورت ویژه در این مجموعه عرضه می شود.

نمایندگی فروش سیم وکابل انواع کابل فشار ضعیف

این شرکت بازرگانی به عنوان بزرگترین نمایندگی فروش سیم و کابل و عرضه کننده انواع کابل فشار ضعیف مسی و آلومینیومی، محصولات چند برند را با قیمت ها و کیفیت های متنوع برای عرضه به مشتریان فراهم کرده است. کابل های فشار ضعیف دارای انواع مختلفی می باشند که کابل های با هادی مسی و آلومینیومی یک دسته بندی کلی از نظر هادی به کار رفته شده در ساختمان این کابل ها می باشد. قیمت های رقابتی و ثبت سفارش تولید کابل در کمترین زمان ممکن از ویژگی های خرید ازاین شرکت بازرگانی می باشد

 • انواع کابل فشار ضعیف یزد
 • انواع کابل فشار ضعیف ابهر
 • انواع کابل فشار ضعیف افق البرز
 • کابل فشار ضعیف دماوند
 • کابل خودنگهدار مسین
 • کابل خودنگهدار سیمباف
 • کابل خودنگهدار پیشرو یزد
 • کابل آلومینیومی زمینی

جهت اطلاعات بیشتر در مورد فروش محصولات این شرکت بازرگانی به لینک زیر مراجعه فرمایید
لینک یک
لینک دوم
لینک سوم
لینک چهارم
لینک پنجم

خرید اینترنتی سیم و کابل
 خرید کابل ابزار دقیق
 راهنمای خرید انواع سیم و کابل 
راهنمای خرید انواع کابل قدرت 
راهنمای خرید کابل ابزار دقیق 
راهنمای خرید کابل قدرت
 راهنمای خرید کابل قدرت افشان ۲ در ۱
 راهنمای خرید کابل قدرت تک رشته
 فروش عمده کابل قدرت 
فروش عمده کابل کنترول
 لیست قیمت شرکت سیم و کابل ابهر
 نمایندگی فروش افق البرز
 نمایندگی فروش- سیم وکابل 
نمایندگی فروش کابل قدرت

جهت مشاوره خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرو مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل آلومینیومی -ثبت سفارش خرید کابل آلومینیومی

قیمت کابل آلومینیومی -ثبت سفارش خرید کابل آلومینیومی

قیمت کابل آلومینیومی جهت فروش عمده در سایز های متنوع را از تیم فروش شرکت بازرگانی لاکسیم دریافت کنید. امروزه کابل های آلومینیومی به یکی از پرکاربردترین کابل های زمینی در زمینه کابل کشی و صنعت تبدیل شده است.