مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم برق / مهمترین ویژگی خریدسیم وکابل – عرضه سیم وکابل با قیمت ویژه
مهمترین ویژگی خریدسیم وکابل - عرضه سیم و کابل با قیمت ویژه

مهمترین ویژگی خریدسیم وکابل – عرضه سیم وکابل با قیمت ویژه

مهمترین ویژگی خریدسیم وکابل ؛ پایدار ماندن مشخصات الکتریکی آن در محدوده فعالیتی است که برای آن در نظر گرفته شده است. وظیفه اصلی یک کابل را میتوانبه صورت زیرخلاصه کرد :
انتقال توان الکتریکی ، برای اینکه کابل بتواند این وظیفه را به طور مؤثر انجام دهد، باید مشخصات آن هنگام کار و بهره برداری، پایدار و قابل پیشبینی باشد. بنابراین برآورده کردن الزامات مشخصات الکتریکی کابل، پایه و اساس فعالیتهای مربوط به تحقیق و توسعه را تشکیل میدهد.

مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM  با سابقه درخشان در زمینه فروش انواع سیم و کابل در سایز های متنوع برمبنای مهمترین ویژگی خریدسیم وکابل و عرضه آنها به بزرگترین پروژه های ایران، امکان فروش محصولات خود را علاوه بر مشتریان تهرانی، به مشتریان در شهرستان نیز فراهم کرده است.

مهمترین ویژگی خریدسیم وکابل - عرضه سیم و کابل با قیمت ویژه

محیط و شرایط نصب کابل مهمترین ویژگی خریدسیم وکابل

نتیجه حاصل از یک بررسی گسترده و وسیع حاکی از آن است که محیط و شرایط نصب کابل،که محدوده کار آن را تعیین می‌کندمی تواند از مهمترین ویژگی خریدسیم وکابل باشد که به چهار دسته تقسیم میشود:

  • محیط فیزیکی
  • محیط شیمیایی
  • محیط حرارتی
  • محیط الکتریکی

محیط فیزیکی ازمهمترین ویژگی خریدسیم وکابل

۱ –محیط فیزیکی :محل نصب و شرایط واقعی بهره برداری از کابل، هر دو باید مورد ارزیابی قرار گیرند. به طور عام، کابلهای نصب ثابت در هنگام نصب و کابلهای نصب شده در سیستمهای متحرک در هنگام بهره برداری در معرض صدمات ناشی از شرایط نصب قرار ميگيرند. در این میان، سایش، فشردگی، خمشهای شدید و تنشهای اضافی میتوانند به صدمات مکانیکی وارد بر کابل کمک کنند، به طوری که قابلیت اطمینان مربوط به شرایط نصب را کاهش دهند.

قیمت فروش انواع سیم و کابل و بهترین برند سیم وکابل دربازار برای استفاده در تاسیسات برقی تک فاز و سه فاز به صورت ویژه درمجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM بزرگترین مرکز فروش کابل برق در ایران آغاز شده است.

محیط شیمیایی ازمهمترین ویژگی خریدسیم وکابل

۲ –محیط شیمیایی : اجزای اصلی تشکیل دهنده کابلها (عایق و روکش) ترکیبات شیمیایی هستند. در نتیجه واکنش آنها قابل پیشبینی بوده و بیشتر مشخصات آنها را میتوان تحت کنترل قرار داد. برای مثال: نئوپرن و پلی اتیلن اگر چه از نظر شیمیایی با یکدیگر اختلاف زیادی دارند، ولی میتوان آنها را در برابر بعضی عوامل شیمیایی کنترل کرد. محیطهای شیمیایی مانند محیط های حاوی کلر، روغنهای معدنی، اوزن و غیره ….. میتوانند در انتخاب مواد عایقی و روکشی تأثیر بسیار زیادی داشته باشند.

پروژه های مصرف کننده سیم وکابل در سراسر ایران می توانند برای خرید با بهترین برند های ایران، از طریق واحد فروش مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM که محصولات خود را با تنوع فروش در قیمت و کیفیت سیم و کابل به مشتریان ارائه می کند، اقدام نمایند.

محیط حرارتی از مهمترین ویژگی خریدسیم وکابل

۳ –محیط حرارتی :يكي از قوانين پاية شيمي آن است كه چنان كه دما ۱۰ درجه سلسیوس افزایش یابد، سرعت واکنش شیمیایی دو برابر میشود. این قانون نقش بسیار مهمی در بکارگیری کابلها بر عهده دارد. طبق این قانون، با بالا رفتن دمای هادی و یا افزایش دمای محیط اطراف هــادی، سرعت تخریب عایق و روکــش تسـریع خواهد شد.

مهمترین ویژگی خریدسیم وکابل - عرضه سیم و کابل با قیمت ویژه

محیط الکتریکی از مهمترین ویژگی خریدسیم وکابل

۴ –محیط الکتریکی : میدانهای الکتریکی- استاتیکی و مغناطیسی میتوانند در پایداری الکتریکی مورد انتظار کابلها تأثیرگذار باشند. برای مثال به دلیل تداخل سیگنالهاي خارجی در کابلهای کنترل و دیتالازم است که طراحی کابلها اصلاح و بازنگری شوند.
به سادگی میتوان متوجه شد که موارد استعمال کابلها کاملا یکسان و مشابه نیستند و فقط تعداد کمی از کابلها در چارچوب تمامی شرایط توضیح داده شده و مورد انتظار، کار خواهند کرد.

فروش سیم و کابل با بالاترین تخفیف در انواع افشان، مفتولی، شیلد دار و سیلیکونی به مشتریان در سراسر ایران از طریق مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM قابل ارائه می باشد. این کابل ها به صورت عمده و خرده قابل ارائه به مشتریان است.شرکت های تامین کننده سیم و کابل همگی دارای استاندارد و دارای تاییدیه توانیر می باشند.

دوام فیزیکی عایق کابل از مهمترین ویژگی خریدسیم وکابل

دوام فیزیکی عایق یک عایق بایستی پایداری الکتریکی خود را هنگام بهره برداری حفظ كند. بنابراین آنچه که در هنگام ساخت و توسعه مواد عایق اهمیت ویژه ای پیدا می‌کند، تمرکز بر روی خواص الکتریکی عایق است. به این ترتیب، خواص فیزیکی، نقش بعدی را بازی کرده و در درجه دوم اهمیت قرار میگیرند. به طور کلی مواد عایق باید طوری فرآوری شوند که بالاترین خواص الکتریکی را داشته باشند.

به طور معمول پوشش های حفاظتی و یا روکش نهایی، به منظور حفاظتهای فیزیکی در ساختار کابل بکار میروند. بررسی های به عمل آمده در مورد رایج ترین علل ایجاد خرابی های کابل، حاکی از آن است که امروزه نگرش در طراحی کابل به سمتی گرایش پیدا کرده است که در آن دوام فیزیکی عایق اهمیت ویژه ای دارد.

نگرش خرید مشتریان در رابطه با دوام فیزیکی عایق کابل

در زیر به چند مورد از این نوع نگرش در رابطه با دوام فیزیکی عایق اشاره شده است:
• گرایش به کابلهایی با ساختار یک یا چندلایه مواد عایقی و روکشی در سطوح ولتاژی ۶۰۰ تا ۵۰۰۰ ولت.
• مقاومت
عایق وروکشهای کابل در برابر اشعه خورشید

مهمترین حسن خرید از مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM برای مشتریان و به ویژه مشتریان خریدار عمده، قیمت بدون واسطه این کابل ها است که در بهترین شرایط تا ۲۰ درصد قیمت این کابل ها نسبت به بازار برای مشتریان مناسب تر خواهد بود.

مقاوم بودن یک پلیمرعایق و روکش کابل در مقابل شرایط جوی

موج عظیم توجه به زیبا سازی محیط، دامنگیر صنعت سیم وکابل هم شده است. خطوط قدرت و تجهیزات جانبی آن که با زمین و آسمان تلفیق میشود، صحنه ای زیبا و کمیاب را ایجاد می‌کند. ظرافت در طراحی وکیفیت زیبایی کابل، یکی از عوامل قابل توجه از مشخصات کابل خواهد شد. یکی از نگرانی های اصلی مهندسین طراح کابل، قرار گرفتن مداوم کابلها در معرض اشعه خورشید و شرایط جوی است. این موضوع از این نظر اهمیت دارد که تمامی پلیمرها تحت شرایط جوی و قرار گرفتن در مقابل اشعه خورشید، پس از یک دوره زمانی، دستخوش تخریب میشوند.

شرایط محیطی، روش نصب و ترکیبات شیمیایی پلیمرها، عواملی هستند که به طور قابل توجهی بر روی طول عمر کابل تأثیر میگذارند. مقاوم بودن یک پلیمر در مقابل شرایط جوی، تا حد بسيار زیادی بستگی به مقاومت و پایداری تغییرات شیمیایی آن پلیمر در هنگام قرار گرفتن در مقابل اکسیژن و اشعه ماوراي بنفش دارد. اگرچه نورآفتاب یک منبع حیاتی برای جانداران است، ولی میتواند برای روکش کابلها، خطری مهم و جدی باشد. در واقع اشعه ماوراي بنفش نور خورشید مانند یک عامل تسریع کننده اکسیداسیون مواد پلیمری عمل می‌کند، که در نتیجه باعث پوست ماری شدن، ترک خوردگی، و شکاف برداشتن روکش میشود.

قابلیت خمش کابل در دمای پایین و شرایط دمایی خاص

مهمترین ویژگی خریدسیم وکابل - عرضه سیم و کابل با قیمت ویژه

قابلیت خمش در دمای پایین شرایط دمایی خاص نیزاز مهمترین ویژگی خریدسیم وکابل، در یک دوره یکساله مربوط به یک کشور یا یک قاره را گویند که ممکن است یک کابل قدرت در آن محدوده دمایی، نصب شده و مورد بهره برداری قرارگیرد. دمای کار مجاز بیشتر کابلها در محدوده ۷۰ تا ۹۵ درجه سلسیوس است. به طورکلی در دماهای بالا ، مشکلات کمتری مشاهده شده است.

مهمترین ویژگی خریدسیم وکابل - عرضه سیم و کابل با قیمت ویژه

بیشترین مشکلات زمانی پیش می آیند که کابلها در دمای بسيار پایین و در هنگام نصب یا بهره برداری، بایستی خم شوند. دمای پایین، به خودی خود، به کابل نصب شده، آسيبي نمی زند. تمامی پلیمرها زمانی که سرد شوند، تمایل دارند که به طور فزایندهای سفت شوند. مشکلاتی که در دمای بسيار پایین برای کابلها اتفاق میافتد هنگامي است که دو حالت زیر ایجاد شود:
۱ -روکـش کابل چنـان سفت و سخـت شود که قابلیـت خمش نداشته باشد.
۲ -روکش کابل در اثر ضربه، شکننده باشد.

به روز ترین قیمت سیم و کابل با ساختار متنوع را به آسانی می توانید از همکاران ما در واحد فروش مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM دریافت نمایید. این مجموعه بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران است وکلیه محصولات سیم و کابل را به قیمت کارخانه عرضه می نماید.

مطالب مفید جهت مهمترین ویژگی خریدسیم وکابل

بهترین برند سیم وکابل دربازار
 تنوع فروش در قیمت و کیفیت سیم و کابل
 خرید اینترنتی سیم و کابل 
خرید اینترنتی عمده سیم برق
 خرید و فروش سیم و کابل 
سایت اینترنتی معتبر عرضه انواع کابل قدرت 
عرضه کننده کابلهای ابزار دقیق
 فروش انواع سیم و کابل 
فروش عمده کابل قدرت 
قیمت فروش انواع سیم و کابل 
مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM 
مهمترین ویژگی- خریدسیم وکابل

جهت مشاوره خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرو مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه سیم و کابل -فروش کابل مسلح با سیم فولادی

فروش ویژه سیم و کابل -فروش کابل مسلح با سیم فولادی

مشتریان شرکت بازرگانی LAKSIM می توانند از طریق تماس تلفنی با واحد فروش خرید سیم و کابل خود را انجام دهند