مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / قیمت کابل خودنگهدارشرکت سیم و کابل افق البرز- بزرگترین نمایندگی فروش کابلهای تخصصی
قیمت کابل خودنگهدارشرکت سیم و کابل افق البرز- بزرگترین نمایندگی فروش کابلهای تخصصی

قیمت کابل خودنگهدارشرکت سیم و کابل افق البرز- بزرگترین نمایندگی فروش کابلهای تخصصی

قیمت کابل خودنگهدارشرکت سیم و کابل افق البرز تابع شرایط مختلفیست. ساز و کاری پیش بینی شده است تا کاربران و مشتریان از قیمت کابل خودنگهدار تکفاز و سه فازو فشارمتوسط به آسانی اطلاع یابند و با آگاهی کافی از مشخصات فنی و کیفیت ساخت، دست به انتخاب محصول مناسب بزنند.
متخصصان، مهندسین و تکنسینهای فعال در صنعت برق با کابل خودنگهدار به خوبی آشنا هستند؛ اما از آنجایی که برخی از مشتریان ما خارج از این گروه ها بوده و کاربران عادی هستند، اجازه بدهید کمی این محصول را معرفی نماییم و به سوالاتی از قبیل موارد زیرپاسخ داده شود .

  • کابل خودنگهدار ۲۰ کیلو ولت ، کابل خودنگهدار ۵ رشته ، کابل خودنگهدار ۶ رشته چیست ؟
  • کابلهای خودنگهدار در چه شرایطی استفاده می شود ؟
  • استانداردکابلهای خودنگهدار
  • انواع کابل های خودنگهدار تولید شده در شرکت سیم و کابل افق البرز
  • آزمونهای انجام شدهه در حین فرآیند تولید بر روی کابلهای خودنگهدار تولید شده در شرکت سیم و کابل افق البرز
  • ویژگی های الکتریکی خطوط هوایی روکش دار تولیدی در شرکت سیم و کابل افق البرز

کابل خودنگهدار ۲۰ کیلو ولت ، کابل خودنگهدار ۵ رشته ، کابل خودنگهدار ۶ رشته چیست ؟

کابل خودنگهدار ۲۰ کیلو ولت ، کابل خودنگهدار ۵ رشته ، کابل خودنگهدار ۶ رشته کابل هایی هستند که غالبا از رسانای آلومینیومی بهره می برد. این واژه از آن جهت برای این کابلها به کار می رود که در ساختار آنها از یک فلز نگهدارنده استفاده شده تا وزن کابل را تحمل نماید. کابل خودنگهدار اساسا یک کابل هوایی است و در خطوط هوایی توزیع برق مورد استفاده قرار می گیرد. رشته های این کابل به هم پیچیده شده هستند و از این جهت کابل باندل شده نیز نامیده می شوند و با توجه نوع کاربرد به کابلهای خودنگهدار فشار متوسط با ولتاژهای( ۳٫۶ الی ۳۰کیلوولت ) و همچنین کابلهای خودنگهدار فشارضعیف در شرکت سیم و کابل افق البرزتولید و به تمام نقاط کشور ارسال میگردد

کابلهای خودنگهدار در چه شرایطی استفاده می شود ؟

شبکه های توزیع در اکثر کشورهای در حال توسعه و جهان سوم با استفاده از هادی های لخت اجرا می شوند. این در حالی است که مصرف کنندگان انرژی الکتریکی در کشورهای پیشرفته بویژه در طی چند دهه اخیر شاهد روند رو به رشد استفاده از انواع خطوط هوائی عایق شده در شبکه های توزیع هوایی می باشند. از این سیستم کابل می توان بطور موقت یا دائم استفاده نمود .

از نظر اجرایی و نگهداری، هزینه این سیستم بین سیستم هوایی با خطوط بدون عایق و سیستم کابل کشی زمینی می باشد . این سیستم در محلهایی که فضای لازم برای کابل کشی کم و یا گران می باشد مناسب است و عوامل دیگری که باعث برتری این سیستم بر سیستمهای هوایی می شود نصب و اجرای سریع و ساده ، ایمنی و صورت ظاهری و کنترل زیست محیطی آن می باشد. می توان از این کابلها بطور موقت نیز استفاده نمود تا اینکه شبکه دائمی (زمینی یا هوایی ) منطقه مورد نظر آماده شود .

ادامه مطلب را می توانید در لینک زیر دنبال نمایید https://electricwire.ir/

اين شرکت بازرگانی با توجه به اهميت مشاوره کاربردي در تهيه ملزومات مورد نياز در پروژه هاي بزرگ جهت برآورده ساختن نياز بازار داخلي و به اميد تسريع در اجراي طرحهاي صنعتي کشور در بخش تامين کابلهاي تخصصي برق ،کابلهای خودنگهدار ، مخابرات، کنترل و ابزاردقيق و لوازم تخصصي برق و ابزار دقيق با بهره گيري ازمتخصصين و کارشناسان مجرب پاسخگوي نياز صنايع مرتبط مي باشد. همچنين با توجه به ارتباطات اين گروه با کارخانجات معتبر داخلي در زمينه طراحي و توليد انواع کابل برحسب نياز متقاضيان در کوتاهترين زمان ممکن آماده همکاري و ارائه خدمات ميباشد.

جهت مشاوره خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرو مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه سیم و کابل -فروش کابل مسلح با سیم فولادی

فروش ویژه سیم و کابل -فروش کابل مسلح با سیم فولادی

مشتریان شرکت بازرگانی LAKSIM می توانند از طریق تماس تلفنی با واحد فروش خرید سیم و کابل خود را انجام دهند