مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / قیمت سیم ساختمانی-خرید سیم ساختمانی – بهترین سیم ساختمانی-بزرگترین مرکز توزیع و فروش انواع سیم و کابل ساختمانی
قیمت سیم ساختمانی-خرید سیم ساختمانی - بهترین سیم ساختمانی-بزرگترین مرکز توزیع و فروش انواع سیم و کابل ساختمانی

قیمت سیم ساختمانی-خرید سیم ساختمانی – بهترین سیم ساختمانی-بزرگترین مرکز توزیع و فروش انواع سیم و کابل ساختمانی

قیمت سیم ساختمانی-خرید سیم ساختمانی – بهترین سیم ساختمانی دربزرگترین مرکز توزیع و فروش انواع سیم و کابل ساختمانی با تنوعی بالا از بهترین مارکهای سیم برق، دارای گواهی از سازمان استاندارد و تضمین اصالت محصول صورت می گیرد(مانند شرکتهای سیم و کابل ابهر یا شرکت سیم و کابل افق البرز )انواع سیم ساختمانی را با بهترین قیمت تقدیم شما می کنیم.

تهیه سیم ساختمانی استاندارد یک بخش مهم برای تضمین ایمنی ساختمانها و افراد حاضر در آن خواهد بود. از طرفی مشتریان علاقه مند هستند که سیمهای برق را با قیمت مناسب تهیه کنند. برای پاسخگویی مناسب به این سفارشها، تنوع رده کیفی در سیم برق ساختمانی ایجاد نموده ایم. بر این اساس حتما یکی از گزینه ها نزدیک به خواست و سلیقه مشتریان خواهد بود و الزامات استانداردی نیز مورد توجه قرار می گیرند.

لذا قبل از خرید به دلیل حسایبت بالای مصرف این محصولات به موارد هشدار دهنده که بسیار مفید می باشد و می تواند در هنگام خرید به مشتریان محترم کمک نماید توجه نماییم

هشدار ایمنی در مورد استفاده از سیم‌های ساختمانی

افزایش بی‌سابقه قیمت مس، بسیاری از تولید کنندگان و مصرف‌کنندگان سیم و کابل را به فکر جایگزینی آلومینیوم به جای مس انداخته است. این جایگزینی در سیستم‌های انتقال و توزیع نیروی برق انتخاب مناسبی است ولی در مصارف عمومی و سیم‌کشی‌های داخلی، بویژه در هادی‌های افشان و مقاطع کوچک دارای اشکالات فنی است.

اخیرا مشاهده شده که برخی از سازندگان، سیم‌های آلومینیوم با پوشش مس را در سیم‌کشی ساختمان‌ها مورد تبلیغ قرار داده و تولید سیم‌های مذکور به صورت انبوه آغاز شده است. ولی دلایل زیر استفاده از آنها در سیم و کابل‌های ساختمانی را ممنوع می‌نماید:

۱- غیر مجاز بودن هادی‌های آلومینیومی مطابق با استاندارد ملی ISIRI 607 و ISIRI 1926

۲- بر اساس استانداردهای هادی‌های سیم و کابل به شماره ISIRI60228 و ISIRI3984 هادی‌های آلومینیومی فقط برای کلاس ۱ و ۲ (غیر افشان)، آن هم سطح مقطع ۱۰ به بالا مجاز می‌باشد.

۳- هادی‌های آلومینیومی غیر افشان تنها در کابل‌های قدرت سنگین از ولتاژ ۱٫۶KV به بالا مجاز است.

۴- در مبحث سیزدهم مقررات ملی ساختمان سازمان نظام مهندسی، سیم و کایل‌های مورد استفاده در ساختمان‌ها باید دارای هادی مسی باشند.

توجه :آلومینیوم به دلیل داشتن مقاومت الکتریکی بالا، احتمال خوردگی و مجاورت با سایر فلزات، اکسیده شدن آن، بالا بودن ضریب انبساط خطی، احتمال خارج شدن از محل اتصال در نتیجه تغییرات دما، استفاده عمده از این نوع هادی را با مشکل مواجه کرده است.

مشکلات فلز آلومینیوم در اتصالات را می‌توان ناشی از عوامل زیر دانست:

۱- ضریب انبساط خطی آلومینیوم بیشتر از مس است، و طول آدر در مواقعی که جریان از آن می‌گذرد بیشتر می‌شود. این عامل می‌تواند به شل شدن در اتصالات کمک کند.

۲- فلزات در فضای اکسیژن، اکسیده می‌شوند. اکسید مس به مانند یک هادی عمل می‌کند، در حالی که اکسید آلومینیوم در برابر عبور جریان، مقاونت الکتریکی زیادی دارد.

۳- با گذشت زمان، شل شدن سیم‌ها بیشتر شده و اکسید شدن سیم نیز افزایش پیدا می‌کند. که این روند با سرعت ادامه پیدا می‌کند و در نهایت باعث ایجاد حرارت و جرقه‌های متوالی می‌شود.

در اینجا برخی از علایمی که در منازل دارای سیم‌کشی آلومینیومی ظاهر می‌شود، اشاره می‌گردد:

۱- سوسو شدن نور چراغ

۲- صدا یا تصویر غیر عادی در رادیو و تلویزیون

۳- کاهش اندازه تصویر تلویزیون

۴- قوس یا جرقه در کلیدها

۵- گرم شدن صفحات کلیدها

۶- عمل کردن بدون دلیل رله حرارتی

بهترین مارک سیم برق کدام است ؟

برای تولید سیم برق استانداردهای مرجع لازم الاجرا وجود دارد. از طرفی راهبرد اصلی هر تولید کننده سیم و کابل بر افراد با تجربه در صنعت و بازار سیم و کابل آشکار است. محصولات تولیدی نیز بهترین معرف کیفیت ساخت یک مارک یا برند هستند. با توجه به این موارد و دیدگاه های مشتریان خبره و قدیمی، می توانیم با اطمینان بالا بهترین مارکهای سیم برق ساختمانی را به مشتریانمان معرفی نماییم .

جهت مشاوره خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرو مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه سیم و کابل -فروش کابل مسلح با سیم فولادی

فروش ویژه سیم و کابل -فروش کابل مسلح با سیم فولادی

مشتریان شرکت بازرگانی LAKSIM می توانند از طریق تماس تلفنی با واحد فروش خرید سیم و کابل خود را انجام دهند