مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / قیمت انواع کابل کولر- خرید عمده انواع کابل کولر-قیمت عمده کابل کولر
کابل کولری - فروش کابل کولری در بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل

قیمت انواع کابل کولر- خرید عمده انواع کابل کولر-قیمت عمده کابل کولر

لیست قیمت انواع کابل کولر یا کابل های مناسب برای متصل نمودن کولر به برق شهر را بسته به سایز کابل که مناسب برای کولر شما باشد به آسانی می توانید از واحد فروش شرکت بازرگانی LAKSIM استعلام نمایید.

کابل های برق برای متصل نمودن کولر گازی به برق منزل باید برحسب فاصله بین محل نصب کولر و پریز برق، سایز مناسبی انتخاب شود تا در هنگام برق رسانی به کولر با افت ولتاژ روبه رو نشود.

اگر به عنوان مثال بخواهیم در یک فاصله متری کولر گازی را به پریز برق متصل نماییم در صورتی که BTU کولر گازی ۱۸۰۰۰ باشد بهتر است از کابل ۲٫۵*۲ استفاده شود و در صورتی که این میزان بین ۱۸۰۰۰ تا ۲۴۰۰۰ باشد بهتر است از کابل ۴*۲ و در صورت ۳۶۰۰۰ بودن BTU از کابل های برق ۶*۲ برای متصل نمودن کولر به برق استفاده شود.

انتخاب درست و اصولی انواع کابل های برق برای بهره برداری از دستگاه های برقی مختلف بسیار مهم است و لازم است استفاده کنندگان از تاسیسات برقی در انتخاب سایز کابل و همچنین استاندارد بودن آن اطمینان حاصل کنند و در صورت نیاز به مشاوره از راهنمایی های کارشناسان فروش مجموعه شرکت بازرگانی LAKSIM استفاده نمایند.

خرید عمده انواع کابل کولر

خرید عمده انواع کابل کولر مناسب برای نصب انواع کولر های گازی و دو تیکه در سایز های مختلف و بر اساس میزان جریان مصرفی کولر شما به آسانی از طریق بازار سیم و کابل ایران برای مشتریان عزیز امکان پذیر است.

بدون تردید کولر های گازی و دو تیکه امروزه از اصلی لوازم برقی در تمامی نقاط ایران می باشند که در فصل تابستان بسیاری از مردم از این کابل ها استفاده می کنند.

بر اساس یکی محاسبه ساده و آگاهی از جریان برق مصرفی کولر موردنظر می توان از کابل های دو رشته در سایز های ۲٫۵ تا ۶ میلی متر مربع و همچنین در صورت اجرای ارت در ساختمان از کابل های سه رشته ارت دار استفاده نمود.

از این رو تمامی مشتریان و پروژه های ساختمانی و همچنین برقکاران می توانند قیمت انواع کابل کولررا به صورت مستقیم از این واحد فروش درخواست نمایند.

قیمت انواع کابل کولر- خرید عمده انواع کابل کولر-قیمت عمده کابل کولر

فروش انواع کابل کولربه صورت عمده

عرضه انواع کابل کولر به قیمت عمده از واحد فروش شرکت صورت می گیرد. کابل کولر یکی از مصارف کابل در سیم کشی ساختمان است. کابل کولر با توجه به نوع کارکرد آن باید دارای مشخصه های خاصی باشد. آیا با این مشخصه ها آشنایی دارید؟

کابل کولری بسته به نوع استفاده آن، به دو نوع آبی و گازی تقسیم بندی می شود. کولرهای آبی دارای کابل مختص به خود بوده که معمولا دارای ۴ رشته مفتولی یا افشان می باشد.

معمولا از یک رشته به عنوان سیم نول، و از یک رشته دیگر به عنوان سیم پمپ آب و از دو سیم دیگر به عنوان سیم های کلید تند و کند استفاده می گردد.

در واقع کلید کولر آبی دارای یک دکمه روشن خاموش، یک کلید تبدیل تند و کند و یک کلید جهت راه اندازی پمپ آب می باشد. این کلید به وسیله کابل کولری که در بالا شرح داده شد، به دستگاه کولر وصل می گردد.

در صورتی که سطح مقطع استفاده شده کمتر حد معمولا باشد، کابل مورد استفاده کم کم گرم شده و احتمال آتش سوزی بالا می رود.

با توجه به آنچه تا کنون گفته شد، شما می توانید با مراجعه و یا تماس با مشاوران این شرکت، اقدام به خرید کابل مناسب جهت نیاز خود نمایید.

قیمت انواع کابل برق کولر در بازار

کابل های برق کولر که در نمونه های ۴ و ۵ سیمه تولید می شوند، از کابل های برق مهم می باشد که در پروژه های ساختمانی به صورت ویژه استفاده می شود.

این کابل ها در انواع ۴ و ۵ سیمه با سایز های ۱٫۵ میلی متر مربع تولید شده و با عایق از جنس پی وی سی عرضه می شود. این کابل ها از نوع داخل ساختمان بوده و در محل هایی باید مورد استفاده قرار گیرد که در معرض آسیب به بدنه کابل نباشد.

بهترین قیمت انواع کابل کولر موجود در بازار  در این مجموعه موجود و عرضه می شود. در ضمن قیمت روز این کابل ها بسته به نوسانات قیمت جهانی مس همواره با وساناتی همراه است که لازم است مشتریان قیمت انواع کابل کولر را به صورت به روز استعلام نمایند.

مطالب مفید جهت قیمت انواع کابل کولر

انواع کابل کواکسیال 
انواع کابلهای فيبر نوری و کواکسيال
 تامین کابل سیلیکونی نسوز
خرید انواع کابل سیلیکونی نسوز 
خرید عمده انواع کابل کواکسیال 
خرید کابلهای فيبرنوری و کواکسيال 
شرکت بازرگانی LAKSIM 
فروش ویژه کابل کواکسیال 
قیمت انواع کابل کولر
 قیمت عمده انواع کابلهای فيبرنوری و کواکسيال 
قیمت کابل کولری 
کابل کواکسیال RG 11
 کابل کولر گازی
 کابل کولری
 کاربرد کابلهای فيبر نوری و کواکسيال 
کواکسیال RG 59

جهت مشاوره خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرو مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فروش سیم برق ارزان از کارخانه

فروش سیم برق ارزان از کارخانه

قیمت سیم ۳۵ افشان – فروش عمده سیم افشان قیمت سیم افشان – فروش عمده سیم افشان۱٫۵ و ۲٫۵ و۴ و ۶ و۱۰ فروش سیم افشان ۰٫۷۵ وسیم افشان ۰٫۵ با بهترین قیمت روز مرکز فروش کابل افشان /بزرگترین مرکز فروش انواع کابل افشان