مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / فروش کابل ابزار دقیق
فروش کابل ابزار دقیق

فروش کابل ابزار دقیق

فروش کابل ابزار دقیق

فروش کابل ابزار دقیق

فروش کابل ابزار دقیق در صنعت بـرق بخصـوص در بخش فشار ضعیف بسیار تخصصی می باشد از انجاکه قسمت عظیمی از توزیـع انـرژی الکتـریکی توسط کابل انجام میگیرد. به کمک متخصصـان این صنعت و با بکارگیری ماشیـن آلات مختلف، انـواع بسیـار زیادی از کابلها برای مصـارف مختلف و با ساختــارها و استــانداردهای متفاوت تولیـد میگردند.


تفـاوت کابلها ناشی از تفـاوت در نوع کاربرد آنهاست. این تفـاوتها موجب تقسیم بنـدی کابلها به گروههای مختلف میگـردد. یکی از مهمتـرین گروههای موجود، گـروه کابلهای (کنتـرل )و ابـزار دقیق هستند. دلیل نامگذاری کابلهای ابزار دقیق به کاربرد آنها در برخی تجهیــزات به نام ابـزار دقیق برميگردد.

کاربردهای كابلهاي ابزار دقيق

از جمله کاربردهای كابلهاي ابزار دقيق که می بایست قبل از خرید دقت شود ارسال و دريافت سيگنالهاي ديجيتـال و آنالوگ، استفاده در تجهیزات اتوماسیون اداری، PLC ،اتاقهای کنترل دستگاههای صنعتی، سیستمهای انتقال داده در پالایشگاهها، صنــایع پتروشیمی، ایستگـاههای تقویـت و تقلیـل فشـــار گـاز، نیــروگاهها و واحـدهای تولیـد و توزیـع برق می باشد.

نکته : الزم به یادآوری است که استفاده کابل ابزار دقیق برای ارتباط مستقیم با منــابعی ماننـد برق شهـر که امپـدانس پاییـن دارنـد مناسب نیستنند.

فروش کابلهای ابزار دقیق مورد نیاز در فضای باز

فروش کابلهای ابزار دقیق که هم در فضای باز و هم به صورت مدفون در زمین بکار میروند با توجه به نوع تجهیز و شرایط محیطی مورد استفاده، با ساختارهای متفاوت قابل تولیـد هستند.
این کابل ً ها غالبا از استــرند دسته های چندتایی به هم، به دست میآیند که خود این دسته ها نیز از تابیــده شدن رشته ها با همدیگــر به صورت دورشته (زوج ) ، سه رشته ای و چهار رشته ای وبا طول تابهای متفاوت تشکیل میشوند.

تعداد دسته ها، سطح مقطع، کلاس هادی، ساده یا قلع اندود بودن هادی، اسکرین یا شیلـد، زره، روکش سـرب، جنس عایق و روکش و … همگی از مواردی هستند که با توجه به کاربرد کابل در طراحی در نظر گرفته میشوند تا در نهایت بهترین کارآیی برای مصرف کننده ایجاد شود

فروش کابل ابزاردقیق با اسکرین جداگانه و نهایی

در کابلهای ابزار دقیـق جهت فروش هر دستـه رشتـه میتوانـد دارای اسکرین جداگانه باشد این لایه تا حد زیادی باعث کاهش همشنوایی مابین دسته ها ميشود. همچنین کابل ابزار دقیق میتواند دارای اسکرین نهایی نیز باشد که کابل را در مقابل میدانهای الکتــرومغناطيسي خارجی محافظت میکند. معمولا اطلاعاتی که در این کابلها منتقل میشوند نسبت به نویزهای محیط و میـدانهای الکتـرومغناطیسی ناشی از سایر وسایل الکتــرونیکی بسیار حساس بوده و تأثیرپذیرند.
لذا برای حذف اثر میدانها و نویزهای موجود و نیز برای حفظ و جابجایی کامل و صحیح سیگنالها، معموال این نوع کابلها را مجهــز به اسکرین یا شیلد فلزی میکنند.

فروش کابل ابزاردقیق زره دار با غلاف سرب

فروش کابل ابزاردقیق زره دار با غلاف سرب – در صورتی که کابل در محلهایی استفاده شود که امکان وارد شدن صدمات مکانیکی بر آن وجود دارد معمولا از زره در ساختار داخلی استفاده میشود. اگر کابل در محیطهای حاوی هیدروکربنها، حلالها،روغن، نفت و مواد خورنده استفاده گردد، حتما باید دارای روکش سرب در ساختار باشد.
(در ساختار جایگزین از روکش چند لایه شامل نوار آلومینیم کوپلیمر، روکش پلی اتیلن و لایه نازکی از پلی آمید نیز استفاده میشود که آسیب بسیار کمتری به محیط زیست و کاربران وارد میکند.)

استاندارد تولید کابلهای ابزار دقیق

تولیــد کابل های ابزار دقیق براســـاس دو استــانــدارد EN 50288 BS و استاندارد ۶۰۰۹۲ IEC صورت میگیرد. ایـن استانداردها بیـانگر مشخصات و خصوصیات ابعـادی، الکتریکی، مکانیکی و حرارتـی برای تولیـد و آزمـون محصـول هستند. از هر دو استـاندارد میتوان هم در تولید کابلهای ابزاردقیــق و هم در تولید کابلهای کنتـرل استفاده کرد. استـاندارد IEC عمدتا برای تولید کابلهای مورد مصرف شناورها و تجهیزات فراساحلی است.

جنس عایق در استاندارد BS میتواند یکی از مواد ، PVC ، XLPE ، HFFR، PE یا P.P و در استاندارد IEC میتواند یکی از موادXLPE ، EPR یا PVC/A ( و برخی مشتقات دو ماده آخر) انتخاب شود.

فروش کابل ابزار دقیق با روکش PVC

فروش کابل ابزار دقیق با روکش PVC انعطاف پذیر نباید یک کابل عجیب باشد. این کابل محصولی است با خصوصیات فراوان و بدون شک در صنعت ما هنوز جایگاه خود را دارد که این جایگاه در ساختمانهای متراکم و پرجمعیت نیست.

نکته :قبل از خرید مشتری محترم می بایست حتما از مشاوره تخصصی همکاران فروش استفاده نمایند که کابل ابزار دقیق درخواست شده می بایست کجا و برای چه مکانی مناسب است؟
اگر در یک تأسیسات، دود و مایعات دفعی HCL اهمیت نداشته باشد، در این صورت کابل PVC یک انتخاب مناسب است. نیاز به تذکر نیست که حدود ۱۵درصد هم ارزانتر است و اگر هم دود و هم HCL از عوامل مهم باشند، در این صورت LSF به تنهایی مطلوب نیست

فروش کابل ابزار دقیق با روکش LSHF

کابلLSHF انعطاف پذیرترین کابل برای گزینش در مکان و خانه هایی است که قرار است جمعیتی در حد متوسط انسانی داشته باشد و دود و مایعات دفعی HCL اهمیت دارد .
برای اطمینان از تهیة هرگونه تجهیز مورد نظر، پیش از تعیین، خرید یا نصب هر وسیلة اندازه گیری یا سنجش اصرار بر انطباق آن با استاندارد EN505253 BS داشته باشید.

مشاوره قبل از خرید کابل ابزار دقیق

در صورتی که از اطمینان لازم برخوردار نیستید، با مشاوره و اطلاعاتی که از طریق واحد فروش شرکت بازرگانی LAKSIM مبنی بر دیتا شیت و گزارشات استانداردی محصول خود دریافت میکنید اقدام به خرید نمایید . که آیا تأمین کنندگان قادر به فراهم کردن همة اطلاعات مورد نیاز شما هستند یا خیر؟

مطالب مفید

استاندارد تولید کابلهای ابزار دقیق
 برندهای برتر کابل ابزار دقیق در بازار
 تولید کننده برتر کابل ابزار دقیق
 تولید کننده کابل ابزار دقیق 
خرید اینترنتی کابل ابزار دقیق
 خرید کابل ابزار دقیق 
خریدار کابل ابزار دقیق
 راهنمای خرید کابل ابزار دقیق
 عمده فروشی کابل ابزار دقیق
 فروش- کابل ابزار دقیق
 فروش- کابل ابزار دقیق با روکش PVC
 فروش- کابل ابزاردقیق زره دار با غلاف سرب 
قیمت کابل ابزار دقیق
 کاربردهای كابلهاي ابزار دقيق

جهت مشاوره خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرو مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه سیم و کابل -فروش کابل مسلح با سیم فولادی

فروش ویژه سیم و کابل -فروش کابل مسلح با سیم فولادی

مشتریان شرکت بازرگانی LAKSIM می توانند از طریق تماس تلفنی با واحد فروش خرید سیم و کابل خود را انجام دهند