مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / فروش ویژه کابل کواکسیال
فروش ویژه کابل کواکسیال

فروش ویژه کابل کواکسیال

فروش ویژه کابل کواکسیال

فروش ویژه کابل کواکسیال

ساختار دپارتمانها یا واحدهای فروش و بازرگانی در شرکتها مختلف و متفاوت است. ساز و کاری که دراین شرکت  مورد استفاده قرار می گیرد جهت فروش ویژه کابل کواکسیال مبتنی بر مشاوره گام به گام است. به بیان بهتر مسیر حرکت ما در ارائه خدمات و محصول با هدف جلب رضایت مشتریان و ارتقای سطح رضایت آنها از خدمات دریافت شده یا محصول خریداری شده طراحی گشته است.
در مجموع چنانچه متقاضی انواع کابل مخابراتی مسی به منظور تکمیل پروژه های خود هستید؛ باعث افتخار ماست که سهم کوچکی در این زمینه داشته باشیم.

اطلاعات کابل های کواکسیال

فروش ویژه کابل کواکسیال

کابل کواکسیال (Coaxial Cable) کابلی است دارای یک رسانای داخلی که توسط یک عایق منعطف محصور شده‌ و روی این لایهٔ منعطف نیز توسط یک رسانای نازک برای انعطاف کابل، به هم بافته شده‌ است. همهٔ این اجزا، در داخل عایق دیگری جاسازی می شوند. این کابل‌ها دارای امپدانس مخصوص به خود هستند. برای مثال کابل ۵۰ اهمی یا ۷۵ اهمی. کابل مورد استفاده در آنتن ماهواره‌های خانگی و تلویزیون‌ها همگی از نوع کواکسیال ۷۵ اهمی هستند.
میزان امپدانس و برخی اصطلاحات دیگر معمولا بر روی بدنه این قطعات نوشته می شود. یکی از مشخصات بارز کابل کواکسیال این است که در حالت گیرندگی هیچ نویزی نمی‌تواند در طول خط انتقال وارد آن شود و در حالت فرستندگی هیچ تشعشع و تابشی در طول کابل دیده نمی‌شود.

اطلاعات کابل های کواکسیال


یعنی موج انتقالی کاملا محافظت می‌شود. کابل کواکسیال یکی از مهم ترین و قدیمی ترین محورهای انتقال داده در پروژ های شبکه مخابراتی و محیط های دیگر است و از سال ۱۹۳۶ مورد استفاده قرار می گیرد. این کابل ها در حال حاضر در شبکه های داخلی آنتن مرکزی یا سیستم های دوربین مداربسته آنالوگ به کار برده می شود. این کابل از دو سیم تشکیل شده: یک سیم مغز مفتولی و یک لایه مسی که اطراف آن تشکیل شده است که البته این دو سیم توسط ماده پلاستیکی از هم جدا شده اند

اکثر کابل های انتقال تصویر (کواکسیال) در سیستم های دوربین مداربسته از پنج لایه زیر تشکیل شده است:

۱- غلاف بیرونی Outer Jacket
۲- لایه مسی بافتی Braided shield
۳- لایه محافظ مسی Foil shield
۴- لایه عایق جدا کننده بین دو سیم Dielectric Insulator
۵- مغز مسی Center Conductor

انواع کابل کواکسیال (Cable Coaxial) استفاده شده در شبکه های دوربین

انواع کابل کواکسیال (Cable Coaxial) استفاده شده در شبکه های دوربین مداربسته عموما RG58-RG59-RG6 هستند که هر کدام توانایی برد تا مسافتی حدود ۵۰۰ متر را نیز دارند و معمولا حداکثر پهنای این نوع کابل ها تا ۳۰۰ مگا هرتز است و دوام و پایداری خوبی دارند. چند نمونه از مزایای کابل های کواکسیال عبارتند از:

مزایای کابل های کواکسیال:

– انعطاف پذیری و قابلیت شکل پذیری در محیط مورد استفاده
– قابل استفاده بودن برای مدت زمان طولانی
– دوام و پایداری مناسب
– پایین بودن قیمت آن که باعث می شود هزینه نگهداری و توسعه آن کم تر شود
– ظرفیت مناسب ، حداکثر تا ۳۰۰ مگا هرتز در پهنای باند.
– پهنای باند مناسب برای سرویس های مخابراتی از جمله کنفرانس های صوتی و تصویری و سیستم های دوربین مداربسته

کابل کواکسیال RG 11

از این کابل می توان برای ارسال و دریافت تمامی داده های ویدیوئی، صدا، اطلاعات و … در مسافت های بسیار دور استفاده کرد. این نوع کواکسیال نسبت به کواکسیال های دیگر مانند RG58 و RG59 توانایی های بسیار بیشتری دارد و مصرف آن در مکان های خاص است. یکی از دلایلی که بسیاری این کابل را بهترین نوع کواکسیال شناخته شده می دانند، استفاده از این کابل در سیستم های دوربین مدار بسته در متراژ های بسیار بالا به صورت یک تکه است. در این نوع مصرف تصاویر دریافت شده بدون هیچ گونه لرزش و نویز است.

کابل کواکسیال RG 58

از این کابل نیز همانند کابل RG59 در موارد بسیاری استفاده می شود. از کابل RG58 معمولا به عنوان یک حامل کلی در آزمایشگاه استفاده می کنند و همچنین با استفاده از BNC نیز می توان در تجهیزات تست و اندازه گیری اسیلوسکوپ استفاده کرد. از این کابل در دو نسخه RG58 a/u و RG58 c/u به صور گسترده در شبکه های اینترنت استفاده می شود و در بعضی از مصارف می تواند جایگزین کابل های CAT5 و CAT6 باشد. کابل RG58 برای فرکانس های نسبتا زیاد نیز استفاده می شود. کابل RG59 نوعی از کابل های کواکسیال است که جهت ولتاژ پایین تصویر و RF مورد استفاده قرار می گیرد.

برای سفارش و یا هر گونه راهنمائی با کارشناسان ما تماس بگیرید

فروش ویژه کابل کواکسیال به قیمت تولید

فروش ویژه کابل کواکسیال به قیمت تولید به دلیل تنوع در اشکال مختلف این دسته از کابل با کاربری های متفاوت و سطوح مقطع یکی از مهم ترین اهداف این شرکت بازرگانی  در جهت تامین و عرضه کابل های کواکسیال  تبدیل شده است. اما آنچه که اهمیت دارد شناخت و بررسی اولیه کابل های کواکسیال  است

انواع کابل کواکسیال 
سيم و كابل مخابراتي و قدرت خراسان 
سیم و کابل مخابراتی
 فروش کابل مخابراتی
 فروش -ویژه کابل کواکسیال
 قیمت بهترین کابل مخابراتی
 کابل کواکسیال RG 11
 کابل کواکسیال RG 58 
کابل کواکسیال RG 59
 کابل مخابراتی
 کواکسیال RG 59
 لیست قیمت کابل مخابراتی
 مشخصات بارز کابل کواکسیال

جهت مشاوره خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرو مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل آلومینیومی -ثبت سفارش خرید کابل آلومینیومی

قیمت کابل آلومینیومی -ثبت سفارش خرید کابل آلومینیومی

قیمت کابل آلومینیومی جهت فروش عمده در سایز های متنوع را از تیم فروش شرکت بازرگانی لاکسیم دریافت کنید. امروزه کابل های آلومینیومی به یکی از پرکاربردترین کابل های زمینی در زمینه کابل کشی و صنعت تبدیل شده است.