مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / فروش كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي)
فروش كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي)

فروش كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي)

فروش كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي)

فروش كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي) از بهترین تولیدات و معتبر ترین برندها تقدیم مشتریان می شود. شما قادر هستید به آسانی سفارش خود را ثبت نمایید. برای پیگیری سفارش و کسب اطلاعات بیشتر راجع به محصولات، پیشنهاد می کنیم با تیم فروش مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM در ارتباط باشید.
كابلهاي برق ESP كابلهايي سه فاز هستند كه در چاههاي نفت براي انتقال توان مورد نياز موتورهاي ESP استفاده ميشوند. طراحي اين كابلها به صورتي است كه بتوانند وزن خود را تحمل نمايند و در نهايت در پايين سر چاه به لوله‌كشي متصل ميشود.

در مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM مشاوره تخصصی جهت خرید كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي) به مشتریان این کابل ها ارائه می شود. كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي) با مشاوره های فنی و تخصصی در اختیار مشتریان قرار میگیرد و همواره کارشناسان ما تلاش کرده اند بهترین برند را متناسب با نیاز مشتریان به آنها ارائه نماید.

عوامل مهم در انتخاب كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي)

عوامل زيادي هستند كه در انتخاب سايز و نوع اين كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي) مهم هستند. برخي از اين عوامل مانند خوردگي، تعيين كننده جنس مواد هستند و برخي ديگر بر روي ابعاد و ساير ملاحظات مؤثراند. مهمترين عوامل در انتخاب اين نوع كابلها عبارتند از:

۱- ملاحظات اقتصادي در انتخاب سايز هادي
۲-جريان راه اندازي و حداكثر افت ولتاژ براي تضمين راه اندازي موتور
۳- ولتاژ نامي براي بهينه سازي كابل و طول عمر سيستم
۴- افزايش دماي ناشي از نامتعادلي ولتاژ
۵- فضاي موجود بين لوله و پوشش آن
۶- نوع و ميزان گاز موجود در چاه
۷- خوردگي در اطراف چاه
۸- اثرات بازدارنده هاي خوردگي و يا هر نوع افزودني شيميايي ديگر بر روي خصوصيات عايق
۹- نوع مايع اطراف كابل، وقتي كه در باالي پركن (در چاه) قرار ميگيرد
۱۰- نرخ و فركانس چرخه هاي كاهش فشار
۱۱- نرخ و فركانس چرخه هاي دمايي
۱۲- ظرفيت وزن جرثقيل در مصارف ساحلي
۱۳- استفاده هاي بعدي از كابل در بيرون از چاه
۱۴- ورود خطوط ارتباطي و يا تزريق مواد شيميايي به كابل
۱۵- مسير چاه
۱۶- روشهاي نوار پيچي و كلمپ زدن

ساختارفنی كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي)

فروش كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي)

كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي) عموما داراي سطوح ولتاژهاي ۳kV و ۵kV هستند و به صورت گرد و يا تخت توليد ميشوند. اين كابلها به دليل استفاده در شرايط محيط خاص چاه بايد قطر كمي داشته و در برابر فشارهاي مكانيكي مقاوم باشد و از لحاظ الكتريكي و فيزيكي نيز غير قابل تخريب باشد.

محدوده انتخاب سايز هادي در مقياس mm2 و AWG طبق استانداردها، محدوده وسيعي است و براي محيط هاي مختلف چاه از انواع مختلف عايق و آرمور استفاده مي‌كنند. براي طراحي و آزمون كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي) استانداردهاي زيادي وجود دارد كه مهمترين آنها عبارتند از :

فروش كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي)
  • ۰۱۷ IEEE
  • 1018 IEEE
  • 1019 IEEE
  • 11S5-RP API
  • 11S6-RP API

كاربرد و محدوديتها در انتخاب كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي)

براي توليد كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي) در حالت كلي دو نوع عايق استفاده ميشود. عايق ترموپلاستيك پلي پروپيلن و عايق ترموست EPR يا EPDM .در بعضي از كابلها نيز سيستم عايقي تركيبي استفاده ميشود، در اين سيستمهاي عايقي، ميتوان از يك نوار و يا يك لايه نازك اكسترود شده به عنوان عايق دوم استفاده کرد. اين لايه معمولا تحمل دي الكتريك بالايي دارد و باعث ميشود تا عملكرد الكتريكي عايق بهبود يابد. زماني كه كابل در دماي بالا كار مي‌كند، اين مسئله باعث كاهش عمر كابل ميشود. رابطه بين طول عمر با دما به صورت نمايي است، يعني اينكه در حالت كلي با افزايش دماي كار، طول عمر كابل به صورت نمايي كاهش مييابد

مسئله ديگر اينكه خصوصيات مغناطيسي فلزات آهني، باعث افزايش تلفات الكتريكي در كابل ميشود، اين مسئله ناشي از جريانهاي گردابي و هيسترزيس در هادي است. اين مشكل در كابلهاي تخت، بخصوص زماني كه جريانهاي فازي نامتعادل باشند، اهميت بيشتري پيدا مي‌كند.

خرید و فروش كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي)

مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM که در زمینه خرید و فروش كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي) فعالیت می کند، در نظر دارد برای خریداران عمده، محصولات خود را همراه با مشاوره های رایگان تخصصی، عرضه کند.

همانطور که می دانید، كابلهاي ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي) دارای انواع مختلفی است که اگر در این زمینه اطلاعات دقیق نداشته باشید، نمی توانید بهترین نوع آن را برای نیاز خود انتخاب کنید.

فروش كابلهاي -ESP( كابلهاي پمپ شناور الكتريكي)
 مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM

جهت مشاوره خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرو مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل آلومینیومی -ثبت سفارش خرید کابل آلومینیومی

قیمت کابل آلومینیومی -ثبت سفارش خرید کابل آلومینیومی

قیمت کابل آلومینیومی جهت فروش عمده در سایز های متنوع را از تیم فروش شرکت بازرگانی لاکسیم دریافت کنید. امروزه کابل های آلومینیومی به یکی از پرکاربردترین کابل های زمینی در زمینه کابل کشی و صنعت تبدیل شده است.