مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم برق / فروش انواع کابل -شرکت بازرگانی LAKSIM
فروش انواع کابل -شرکت بازرگانی LAKSIM

فروش انواع کابل -شرکت بازرگانی LAKSIM

فروش انواع کابل در سایزهای متنوع به صورت سه فاز و تک فاز و همچنین کابل های برق ۲۰ کیلو ولت زره دار و ۳۳ کیلو ولت زره دار به صورت تخصصی ازمجموعه شرکت بازرگانی LAKSIM به پروژه های سراسر کشور ارائه می شود. ارائه فاکتور رسمی به شرکت های مختلف از طریق این مجموعه میسر می باشد.

کابل زره دار یا کابل آرموردار به کابل هایی گفته می شود که به دلیل استفاده از آرمورد در ساختمان کابل می تواند به صورت دفنی و در محیط هایی استفاده شود که ممکن است به ساختمان کابل صدمه وارد شود. قیمت کابل زره دار در مقایسه با کابل های بدون زره به دلیل ساختمان پیچیده تر کابل های زره دار می باشد.

فروش انواع کابل جوشکاری نمره ۱۶

فروش انواع کابل جوشکاری نمره ۱۶، ۱۸، ۱۲ و ۱۴ در کلاف های ۵۰ متری و قرقره های ۱۰۰۰ متری با عایق پی وی سی و عایق لاستیکی EPR که مقاوم در برابر روغن، اسید، مواد خورنده و آب می باشد از طریق شرکت بازرگانی LAKSIM آغاز شده است.

کابل جوشکاری نمره ۱۶ که در تغذیه اینورتر های جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرند با دو کیفیت مختلف و با قیمت های متنوع تولید شده و به بازار عرضه می شود.

کابل جوشکاری نمره ۱۶ و ۱۸ که بیشترین کاربرد را در صنعت جوشکاری دارا می باشد، در کلاف های ۵۰ متری نیز عرضه می شود و این اجازه را به مشتریان می دهد تا این کابل ها را در متراژ های حداقل ۵۰ متری سفارش دهند.

فروش انواع کابل جوشکاری نمره ۱۶ پی وی سی و لاستیکی

برند های مختلف کابل جوشکاری نمره ۱۶ با عایق پی وی سی و لاستیکی تولید و عرضه می کنند و قیمت این برند ها بر حسب کیفیتی که از تولید این کابل ها ارائه می کنند، متفاوت می باشد.

کابل جوش نمره ۱۶ یا ۳۵ که از عایق لاستیکی در ساختمان کابل استفاده شده است، در برابر سایش، مواد اسیدی و روغنی و همچنین ضد نسوز بودن آن از مزیت های آن به شمار می رود و باعث می شود خریداران این کابل ها بتوانند از یک کابل با طول عمر بالا استفاده نمایند.

اما کابل جوش نمره ۱۶ با عایق پی وی سی از مزیت های ذکر شده برای نمونه لاستیکی این کابل ها برخوردار نبوده و به همین دلیل قیمت این کابل به مراتب پایین تر از نمونه لاستیکی آن می باشد.

فروش انواع کابل آرمودار فشار ضعیف

کابل برق آرموردار فشار ضعیف برای استفاده در سیستم های برق تک فاز و سه فاز در ولتاژ های زیر ۱۰۰ متر در سایز های ۱٫۵، ۲٫۵، ۴، ۶، ۱۰، ۱۶، ۲۵، ۳۵، ۵۰، ۷۰، ۹۵، ۱۲۰، ۱۵۰، ۱۸۵، ۲۴۰، ۳۰۰، ۴۰۰ و ۵۰۰ میلی متر مربع تولید می شوند که این کابل ها با عایق pvc و xlpe قابلیت تولید داشته و بسته به مشخصات فنی مورد نیاز مشتریان و پروژه های سراسر کشور می تواند ازطریق شرکت بازرگانی LAKSIM به آنها ارائه شود.

کابل آرمودار فشار ضعیف با عایق pvc با مشخصات فنی NYRY عرضه می شود و این کابل ها با عایق xlpe با مشخصات فنی N2XYRY تولید شده و عرضه می شود.

فروش انواع کابل آرمودار فشار متوسط ۲۰ کیلوولت

کابل آرمودار فشار متوسط ۲۰ کیلوولت در انواع مسی و آلومینیومی یکی دیگر از کابل های مهم مورد استفاده در صنعت برق می باشد که در پروژه های متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد.

این کابل ها در رنج ولتاژی ۱۲ تا ۲۰ کیلوولت استفاده می شود که نوع آرموردار این کابل ها به صورت دفنی در پروژه های قرار می گیرند.

کابل های ۲۰ کیلوولت آرمودار غالبا با عایق xlpe تولید می شوند که به آنها کابل های با عایق کراسلینک نیز گفته می شود.

فروش انواع کابل -شرکت بازرگانی LAKSIM

فروش انواع کابل آرموردار فشار قوی ۳۳ کیلوولت

انواع کابل های آرموردار فشار قوی ۳۳ کیلوولت نیز مانند کابل های ۲۰ کیلوولت به صورت مسی و آلومینیومی تولید می شوند که تفاوت آنها با کابل های فشار متوسط در ساختمان داخلی کابل می باشد و اینکه در رنج ولتاژی ۳۳ کیلوولت از این کابل ها استفاده می شود.

نمونه های زره دار یا آرموردار این کابل ها به همراه نمونه بدون زره کابل های فشار قوی در مجموعه شرکت بازرگانی LAKSIM قابل ارائه به مشتریان می باشد.

فروش انواع کابل لاستیکی 

فروش انواع کابل لاستیکی ایران ازبرند های با بالاترین کیفیت جهت استفاده در محیط های حاوی روغن، مواد اسیدی و محل هایی که احتمال سایش عایق کابل وجود دارد، آغاز شده است.

خاصیت ضدآب بودن، ضد اسیدی و ضد روغن بودن کابل های لاستیکی و کیفیت بالای این محصولات همواره یکی از مهمترین دلایل خرید کابل های لاستیکی از شرکت بازرگانی LAKSIM است.

بسیاری از پروژه های صنعتی برای برخی از محیط های خاص نیاز به خریداری کابل های لاستیکی یا EPR دارند که این کابل ها به دلیل عایق آنها ویژگی های منحصر به فردی را در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهند.

در خصوص کیفیت کابل های لاستیکی ایرانی  همین بس که بسیاری از مشتریان ما که به دنبال خرید کابل لاستیکی خارجی بودند پس از خریداری این کابل ها و رضایت از تولیدات، در پروژه های بعدی نیز این کابل ها را انتخاب کرده اند.

کابل های لاستیکی به عنوان کابل های ضد روغن، ضد اسید و ضد آب کاربرد بسیار گسترده ای در پروژه های صنعتی و غیر صنعتی به ویژه در شنارو ها داسته و به عنوان یکی از کابل های خاص در شرکت کابل ایرانی به مشتریان ارائه می شود.

فروش انواع کابل مخابراتی زمینی

کابل های مخابراتی زمینی علاوه بر این که با هادی تمام مس تولید می شوند به دلیل اهمیت قیمت برای برخی از پروژه ها، امکان تولید این کابل ها با روکش مس و هادی آلومینیومی نیز وجود دارد که به آنها کابل های مخابراتی زمینی cca  گفته می شود.

هادی های کابل های مخابرتی زمینی با روکش مسی و مغز آلومینیوم می باشد که قیمت این کابل ها به مراتب از کابل های تمام مس موحود کمتر است و به همین دلیل بسیاری از مشتریان شرکت بازرگانی LAKSIM که قصد دارند ارزان ترین کابل های مخابراتی موجود در بازار را خریداری نمایند، به دنبال کابل های مخابراتی زمینی و هوایی cca می باشند.

فروش انواع کابل مخابراتی که در نمونه های زمینی، هوایی، ژله فیلد خاکی و کانالی و همچنین به صورت مهاردار تولید می‌شوند که قیمت هر کدام از این کابل ها بسته به تعداد زوج سیم های استفاده شده در ساختمان کابل می تواند متفاوت باشد و همچنین قیمت محصولات مسی وابستگی مستقیمی به بهای جهانی مس دارد.

فروش انواع کابل عمده درشرکت بازرگانی laksim

فروش عمده انواع کابل ها اعم از کابل های افشان، خشک، ساختمانی و کابل های خودنگهدار از طریق نمایندگی اصلی سیم و کابل برای مشتریان فراهم است.
اگر در حوزه سیم و کابل به واسطه پروژه هایی که داشته اید به نوعی فعالیت کرده اید، بدون شک نام شرکت بازرگانی LAKSIM و محصولات آنرا شنیده اید.

عمده فروش خود را در سالهای اخیر به قروش سیم و کابل های افشان، خشک، کابل های خودنگهدار و عمدتا کابل های فشار ضعیف معطوف نموده است و محصولات خود را به پروژه ها ی تاپ کشور عرضه می کند. ویژگی منحصر به فرد محصولات ارائه شده در شرکت بازرگانی دارای لیست قیمت واحد است که این موضوع می تواند به خرید بدون دغدغه مشتریان کمک کند.

بهترین قیمت کابل برق , فروش کابل برق , لیست قیمت کابل برق , خرید کابل افشان و خشک درشرکت بازرگانی laksim

مطالب مفید فروش انواع کابل در شرکت بازرگانی LAKSIM

شرکت بازرگانی LAKSIM
 فروش عمده کابل قدرت
 فروش عمده کابل کنترول 
فروش کابل ابزار دقیق با روکش PVC
 فروش کابل تلفنی
 فروش کابل شبکه 
فروش کابل قدرت
 فروش کابل قدرت تک رشته
 فروش کابل مخابراتی 
فروش کابلهای اتصال زمین
 فروش کابلهای فیبر نوری
 فروش کابلهای قدرت (فروش کابل فشار متوسط )
 فروش هادیهای لخت و هادیهای دارای حفاظ یا روکشدار 
فروش ویژه کابل افشان 
فروش ویژه کابل کواکسیال

جهت مشاوره خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرو مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت کابل خودنگهدار فشار ضعیف

لیست قیمت کابل خودنگهدار فشار ضعیف

شرکت بازرگانی خرید سیم و کابل LAKSIM با ارائه با کیفیت ترین محصولات سیم وکابل از جمله انواع مختلف کابل‌های خود نگهدار توانسته است به هدف اصلی خود که رضایت مشتری است برسد .