مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / فروش انواع کابل ابزار دقیق
فروش انواع کابل ابزار دقیق
سفارشهای رسیده در زمینه انواع کابل ابزار دقیق به واحد پشتیبانی مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM ارجاع داده می شود و پیرو خواست مشتری یا امکانات موجود، نوع مناسب از این کابلها معرفی و برای فروش آماده می گردد.

فروش انواع کابل ابزار دقیق

فروش انواع کابل ابزار دقیق

جهت فروش انواع کابل ابزار دقیق ، واحد ویژه ای در دپارتمان فروش مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM به منظور شناسایی، دسته بندی، رده بندی و معرفی انواع کابل ابزار دقیق پیش بینی شده و کار تامین و فروش به شکل تخصصی صورت می گیرد.
زمانی که ازفروش انواع کابل ابزار دقیق صحبت می شود باز هم به مانند محصولات مشابه بر تلاش مجموعه در زمینه پوشش گسترده کابلها چه از منظر سایز و استاندارد سایز بندی و چه تنوع ساختاری، تاکید می کنیم.

قیمت این کابلها مشابه دیگر کابلها رابطه مستقیمی با سایز و جنس اجزای تشکیل دهنده آنها دارد. برای مثال کابل ابزار دقیق با عایق و روکش پی وی سی ارزانتر از کابل نسوز است و کابل ابزار دقیق زره دار (آرموردار) قیمت بیشتری نسبت به نوع بدون زره خواهد داشت.

فروش انواع کابل ابزار دقیق

فروش انواع کابل ابزار دقیق با روکش سیلیکونی

آن دسته از پیشنهادهای قیمت فروش انواع کابل ابزار دقیق که تحت عنوان قیمت عمده برای سفارشهای کابل ابزار دقیق ارائه می گردد دارای حداکثر تناسب و تعدیل خواهد بود.
شاید نحوه قیمت گذاری انواع کابل ابزار دقیق به دلیل تفاوتها و حساسیتهایی که در ساختار و ماهیت تولید دارند، به گونه ای دیگر صورت بگیرد. البته صرفنظر از نوع محصول یا نوع سیم و کابل، مشتریان، خریداران و کاربران انتظار دارند رابطه ای منطقی میان قیمت پیشنهاد شده و حجم و کمیت سفارش وجود داشته باشد.

به منظور پاسخگویی مناسب به این انتظار و درخواست در مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM ، ضمن معرفی و تامین مرغوب ترین کابل های ابزار دقیق موجود همواره در تنظیم فرمولهای پیشنهاد قیمت دو نکته تناسب با مقدار سفارش و منافع طرفین (ما و مشتری) مدنظر قرار گرفته است. در کنار این، اعتقاد داریم یکی از حقوق مشتریان اختیار تام آنها در انتخاب تامین کننده محصول مورد نظرشان خواهد بود. به بیان دیگر فرآیند پیشنهاد کابل ابزار دقیق، بیان اطلاعات و مشخصات فنی و پیشنهاد قیمت با دقت کامل صورت می گیرد؛ اما نهایتا دست خریدار برای پذیرش یا رد این پیشنهادها توسط هیچ راه مستقیم و غیر مستقیمی بسته نخواهد شد.

عرضه و فروش انواع کابل ابزار دقیق

انواع کابل های تخصصی ابزار دقیق بر پایه وضعیت تولید و سفارشهایی که به دست ما می رسد، تامین و عرضه می گردد.
هر چند کابل ابزار دقیق در دسته بندی تولید کابلها معمولا در گروه کابلهای تخصصی قرار می گیرد؛ اما از طرفی تنوع کاربری هم برای این محصول وجود دارد. به تناسب نوع تجهیزات، کابلهای ابزار دقیق هم ساختارهای متفاوتی دارند. کنترل ماشینهای مخصوص الکتریکی مانند سروو موتورها و تجهیزات پایش و کنترل آنالوگ و دیجیتال از جمله نقاط استفاده از کابلهای ابزار دقیق هستند. شرایط تجهیزات و نیز محیط نصب کابل تعیین کننده نوع مناسب کابل ابزار دقیق خواهند بود.

کابلهای ابزار دقیقی که هم اکنون در مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM ارائه می گردد به صورت شیلد زوجی و شیلد کلی تولید می شوند و بسته به سفارشهای مشتریان، امکان ارائه نوع زره دار و نیز با عایق و روکش مقاوم در برابر حرارت، بدون هالوژن و کم دود نیز وجود خواهد داشت.

مشخصه فنی کابل های ابزار دقیق

تولید این کابل ها براساس دو استاندارد BS EN 50288 و استاندارد IEC 60092 صورت می گیرد. این استانداردها بیانگر مشخصات و خصوصیات ابعادی، الکتریکی، مکانیکی و حرارتی برای تولید و آزمون محصول هستند. از هر دو استاندارد می توان هم در تولید کابل های ابزاردقیق و هم در تولید کابل های کنترل استفاده کرد. استاندارد IEC عمدتاً برای تولید کابل های مورد مصرف شناورها و تجهیزات فراساحلی است.

تعداد دسته ها، سطح مقطع، کلاس هادی، ساده یا قلع اندود بودن هادی، اسکرین یا شیلد، زره، روکش سرب، جنس عایق و روکش و … همگی از مواردی هستند که با توجه به کاربرد کابل در طراحی در نظر گرفته می شوند تا در نهایت بهترین کارآیی برای مصرف کننده ایجاد شود.

در کابل های ابزار دقیق هر دسته رشته می تواند دارای اسکرین جداگانه باشد. این لایه تا حد زیادی باعث کاهش همشنوایی مابین دسته ها می شود. همچنین کابل می تواند دارای اسکرین نهایی نیز باشد که کابل را در مقابل میدان های الکترومغناطيسی خارجی محافظت می کند.

در صورتی که کابل در محل هایی استفاده شود که امکان وارد شدن صدمات مکانیکی بر آن وجود دارد معمولاً از زره در ساختار داخلی استفاده می شود. اگر کابل در محیط های حاوی هیدروکربن ها، حلال ها، روغن، نفت و مواد خورنده استفاده گردد، حتماً باید دارای روکش سرب در ساختارش باشد. در ساختار جایگزین از روکش چند لایه شامل نوار آلومینیوم کوپلیمر، روکش پلی اتیلن و لایه نازکی از پلی آمید نیز استفاده می شود که آسیب بسیار کمتری به محیط زیست و کاربران وارد می کند

سفارشهای رسیده در زمینه انواع کابل ابزار دقیق به واحد پشتیبانی مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM ارجاع داده می شود و پیرو خواست مشتری یا امکانات موجود، نوع مناسب از این کابلها معرفی و برای فروش آماده می گردد.

نکات مفید جهت خریدکابل ابزار دقیق مرغوب

  • سیگنالهای عبور کننده از کابل ابزار دقیق به نویزها بسیار حساس هستند؛ پس وجود اسکرین یا شیلد در این کابلها ضروریست.
  • برای کاهش اثر همشنوایی معمولا کابل ابزار دقیق به صورت زوجی طراحی و تولید می شود. طول تاب زوج رشته ها باید مطابق استانداردها باشد.
  • شیلد زوجی یا کلی بودن کابل ابزار دقیق معمولا بر اساس کاربرد کابل و آنالوگ یا دیجیتال بودن تجهیزات متصل به آن انتخاب می گردد.
  • سنتر بودن هادی در همه کابلها یک نکته مهم است؛ در کابل ابزار دقیق خیلی مهم تر!
  • جنس و ضخامت عایق و روکش این کابلها هم در طول عمر و هم در نحوه عملکرد آنها موثر هستند.
  • سیم ارت تخلیه هم یک جزء ثابت در کابلهای کنترل و ابزار دقیق است.

تامین و فروش انواع کابل ابزار دقیق مطابق با سفارش مشتری

مجموعه مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM برای تامین انواع کابل ابزار دقیق مورد نیاز پروژه های صنعتی، اقدامات و روشهای زیر را به کار بسته و انجام می دهد. هر کدام از این روشها مطابق با کم و کیف هر سفارش مورد استفاده قرار می گیرند.

  1. پیشنهاد و عرضه کابل ابزار دقیق از لیست محصولات موجود
  2. قبول سفارش تامین کابل برابر با زمان بندی اعلام شده
  3. پذیرش سفارش طراحی و تولید کابل و ارائه پیشنهادهای فنی و مالی مربوطه

نکات مهم جهت فروش انواع کابل ابزار دقیق

برندهای برتر کابل ابزار دقیق در بازار
 تولید کننده برتر کابل ابزار دقیق 
تولید کننده کابل ابزار دقیق 
خرید اینترنتی کابل ابزار دقیق 
خرید کابل ابزار دقیق
 خریدار کابل ابزار دقیق
 راهنمای خرید کابل ابزار دقیق 
عرضه کننده کابلهای ابزار دقیق
 عمده فروشی کابل ابزار دقیق
 فروش کابل ابزار دقیق با روکش LSHF
 فروش کابل ابزار دقیق با روکش PVC
 فروش کابل ابزاردقیق با اسکرین
 فروش کابل ابزاردقیق زره دار با غلاف سرب
 قیمت کابل ابزار دقیق
 کابل ابزار دقیق باکیفیت
 مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM

جهت مشاوره خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرو مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فروش سیم برق ارزان از کارخانه

فروش سیم برق ارزان از کارخانه

قیمت سیم ۳۵ افشان – فروش عمده سیم افشان قیمت سیم افشان – فروش عمده سیم افشان۱٫۵ و ۲٫۵ و۴ و ۶ و۱۰ فروش سیم افشان ۰٫۷۵ وسیم افشان ۰٫۵ با بهترین قیمت روز مرکز فروش کابل افشان /بزرگترین مرکز فروش انواع کابل افشان