مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / خرید فیبر نوری – فروش اتصالات فيبرنوري-نحوه ثبت سفارش خرید فیبر نوری
خرید فیبر نوری - فروش اتصالات فيبرنوري-نحوه ثبت سفارش خرید فیبر نوری

خرید فیبر نوری – فروش اتصالات فيبرنوري-نحوه ثبت سفارش خرید فیبر نوری

نحوه ثبت سفارش خرید فیبر نوری

برای ثبت سفارش خرید فیبر نوری کافی است مشتریان این محصولات در تماس با واحد فروش مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM قیمت روز تمامی محصولات و تجهیزات فیبر نوری را به صورت به روز دریافت نمایند.
ارسال بار به سراسر کشور در کمترین زمان ممکن برای مشتریان ممکن می باشد. کارشناسان فروش مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM خرید فیبر نوری وفروش تمامی تجهیزات فیبر نوری واتصالات فيبرنوري را با برند های معتبر تضمین می نمایند.

قیمت خرید فیبر نوری و اتصالات آن ، به برند تولید کننده این کابل ها، تعداد تارهای نوری استفاده شده در ساختمان کابل و همچنین نوع پوشش آن بستگی دارد.

فروش انواع تجهیزات و اتصالات فیبر نوری

با توجه به فعالیت تخصصی مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM در زمینه تامین پروژه های فیبر نوری در سراسر کشور، انواع تجهیزات فیبر نوری شامل کابل های فیبر نوری، آداپتور، پچ کورد، پچ پنل، پیگتیل فیبر نوری و تجهیزات تست فیبر نوری و اتصالات در این مجموعه به صورت تخصصی عرضه می شود.
لذا پروژه های سراسر کشور می توانند برای تامین تمامی تجهیزات مورد نیاز خود با پایین ترین قیمت و حذف واسطه ها از طریق مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM اقدام نمایند.

اتصالات فيبرنوري

براي اتصال قسمتهاي مختلف يك سامانه مخابراتي فيبرنوري، الزم است كابلهاي فيبرنوري به هم متصل و فرستنده به گيرنده مرتبط شود. جابجايي سريع از روي يك فيبر به فيبر ديگر نيز از ضرورياتي است كه امكان آن بايد فراهم شود. توليد كنندگان عموما كابل را با متراژ هاي استاندارد مثل ۲ ، ۴ و يا ۶ كيلومتري توليد مي كنند و به همين دليل نياز به متصل كردن كابل گريزناپذير است و فقط براي مسافت هاي۲ تا ۶ كيلومتري استفاده از يك طول كابل امكانپذير خواهد بود. مسافتهاي طولاني تر شامل تعدادي كابل ۲ تا ۶ كيلومتر است كه بايد با استفاده از روشهاي مختلف به هم متصل شوند. روش هاي اتصال به دو گروه تقسيم ميشوند:

• اتصال دائم فيبرنوري

خرید فیبر نوری - فروش اتصالات فيبرنوري-نحوه ثبت سفارش خرید فیبر نوری

– اتصال از نوع فيوژن كه انتهاي فيبرهاي نوري ذوب شده و در هم فرو ميروند و رايج ترين روش اتصال فيبر در شبكه هاي با مسافت طولاني است.
– اتصال مكانيكي كه در ابتدا فقط براي شبكه هاي از پيش ساخته شده و در شبكه هاي محلي مورد استفاده قرار ميگرفت.

• اتصال نيمه دائم فيبرنوري

اين نوع اتصال معموال در شبكه هايي كه احتمال جابجايي تجهيزات توسط مشترك وجود دارد و يا در شبكه هايي مثل شبكه هاي محلي (LAN )كه به صورت مداوم بازسازي ميشوند كاربرد دارد. در يك شبكه مخابراتي، هرچه به سمت مشترك نزديك شويم ساختار شبكه پيچيده تر ميشود. در شبكه هاي محلي تعداد بيشماري اتصال دائم و نيمه دائم وجود دارد.

براي مسافتهاي طولاني اغلب لازم است سيگنال نوري تقويت شود. اين عمل توسط تقويت كننده ها كه تكرار كننده نيز ناميده ميشوند انجام ميگيرد. در يك تكراركننده معمولي سيگنال نوري به سيگنال الكتريكي تبديل شده، سيگنال الكتريكي تقويت و مجدداً به سيگنال نوري تبديل ميشود.

در نوع جديدي از تكراركننده كه تقويت كننده اربيومي ناميده ميشود سيگنال نوري با عبور از يك فيبر اربيومي تقويت ميشود. براي استفاده از اين نوع تقويت كننده الزم است توسط اتصال دهندههاي مناسب كابل فيبرنوري به دو سر تكراركننده(تقويت كننده)كه در هر مركز تلفن در كابينت توزيع قرار داده ميشود متصل شوند.

مفصل ها و اتصال دهنده ها فيبرنوري

همانند يك شبكه كابل مسي، يك شبكه كابل نوري نيز نيازمند استفاده از مفصل و اتصال دهنده است. در مفصل كابل مسي، انتهاي كابل ها به هم لحيم شده و يا از طريق جوش سرد در هم فرو ميروند تا اتصال با حداقل مقاومت ممكن شكل گيرد. در هر اتصال معموال اتلاف بسيار ناچيز است.

در كابلهاي با هادي فلزي، اتصال دهنده ها همان عمل مفصل را انجام ميدهند. اين ابزار امكان اتصال و قطع مجدد را به آساني و دفعات بيشمار فراهم مي آورد. در يك شبكه فيبر نوري، مفصل کردن فيبر به مفهوم قرار دادن دو فيبر نوري از جنس شيشه و با قطر ۱۲۵ ميكرون در كنار هم و با انحراف كمتر از چند هزارم ميليمتر است. عمل تطبيق فيبرها را ميتوان توسط فرايند فيوژن (گدازش)انجام داد و يا با دقت زياد انتهاي دو فيبر را كنار هم نگه داشت.

از سال ۱۹۸۰ ،اتصال دهنده ها و روشهاي مفصل از سطح آزمايشگاهي تا استفاده عملي توسط بيشتر شركتهاي مهندسي شبكه توسعه پيدا كرده است. امروزه عمليات مفصل فيوژني(جوششي)تقريبا به صورت كامل خودکار بوده و كابل هاي فيبرنوري داراي اتصال دهنده ها با استفاده از لوازم ثابت و مواد پيش ساخته پاياندهي ميشوند.

الزامات مفصلها و اتصال دهندهها فيبرنوري

امروزه ميليونها مكالمه تلفني ميتواند همزمان از يك مفصل فيوژني (گدازشي) و يا مكانيكي و يا از يك اتصال دهنده عبور كند. براي ايجاد اين امكان، الزامات سختگيرانه اي براي مفصلها در يك شبكه مخابراتي فيبر نوري در نظر گرفته شده است:

• سهولت نصب: اتصال كابل فيبرنوري به اتصال دهنده و يا پاياندهي فيبر بايد با انجام يك فرايند ساده امكانپذير باشد تا بتوان فقط با يك دوره آموزشي كوتاه مدت و با ابزار و تجهيزات ارزان قيمت آن را انجام داد.

• اتلاف كم: در يك شبكه نوري، افت فيبرنوري بسيار ناچيز بوده و در مورد مفصل و اتصال دهنده نيز همين قاعده بايستي رعايت شود. بيشتر مفصلهاي از نوع فيوژني داراي افت كمتر از ۰٫۸ دسيبل است و در مورد اتصال دهنده ها اين تضعيف كمتر از ۰٫۵ دسيبل است.

• تكرارپذيري مناسب: با وجود دقت در حدود چند هزارم ميليمتر، بايد امكان باز و بستن مكرر اتصال دهنده ها بدون ايجاد افت توان اضافي در آن وجود داشته باشد.

• صرفه اقتصادي: هزينه انجام هر مفصل فيوژني خیلی کم خواهد بود ولي براي انجام آن نياز به دستگاه گران قيمت است. هزينه مفصل مكانيكي و يا اتصال دهنده ده برابر بوده ولي قيمت تجهيزات مورد استفاده كمتر است.

مناسب ترین قیمت خرید فیبر نوری و تجهیزات واتصالات در بازار

انتخاب مناسب خرید فیبر نوری، تجهیزات فیبر نوری و آداپتور فیبر نوری مناسب هر کدام از انواع SM و NZ می تواند مهمترین گزینه هایی باشد که باید بدان توجه شود. مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM به صورت کاملا تخصصی خرید فیبر نوری و هر آنچه مربوط به آن می باشد را به شما ارائه می نماید. قیمت خرید فیبر نوری ومحصولات ما به صورت تضمینی مناسب ترین قیمت در بازار فیبر نوری می باشد.

مطالب مفید جهت خرید فیبر نوری و اتصالات فيبرنوري

انواع کابلهای فيبر نوری و کواکسيال
 خرید -فیبر نوری 
خرید کابلهای فيبرنوری و کواکسيال
 فروش اتصالات فيبرنوري
 فروش کابل تلفنی
 فروش کابل مخابراتی
 فروش کابلهای فیبر نوری
 فروش ویژه کابل کواکسیال
 قیمت خرید- فیبر نوری 
قیمت عمده انواع کابلهای فيبرنوری و کواکسيال
 کابلهای فیبر نوری
 کاربرد کابلهای فيبر نوری و کواکسيال
 مجموعه بازرگانی سیم و کابل LAKSIM

جهت مشاوره خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مدیرو مشاوران فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه سیم و کابل -فروش کابل مسلح با سیم فولادی

فروش ویژه سیم و کابل -فروش کابل مسلح با سیم فولادی

مشتریان شرکت بازرگانی LAKSIM می توانند از طریق تماس تلفنی با واحد فروش خرید سیم و کابل خود را انجام دهند